RNG-Tvoj nazor

RNG

Ester C dnes predava hromada internetovych obchodov. Je vodorozpustny tj netreba ho nijak emulzifikovat. Napisem ti na tvoj e mail detailnejsie

RNG

Ja osobne nemam skusenost s liecenim amykdalinom, v USA je ho nakoniec zakazane predavat a da sa objednat z Mexika len cez internet, co zatial "akoze" nesleduju dosledne.
Ja jem pravidelne semienka jablk, sliviek marhul, broskyn a nektariniek, lebo v medickej literature tj tym myslin len alternativnu, je dost pripadov spomalenia a dokonca vyliecenia rakovin tymto sposobom. Prevencia rakovin je samozrejme najdolezitejsia.
To mas ako ked si opatrny a nerozbijes pohar, alebo ked si nedas pozor, rozbijes pohar a potom sa snazis zlepit crepy spat.
Avsak ja osobne by som sa nespoliehal len na jeden prostriedok, ale pouzil hromadu na zvysenie pravdepodobnosti vyliecenia( silne enzymi, chelaciu, absorbciu, antioxidanty roznych druhov, betaglukany, graviolu, elagitan, lanovy olej,monolaurin, citral,...) , dokonca by som isiel aj na chemikalie, tj oxidanty ako chloraty(zname dnes ako MMS) ozon(rektalne) a oralne peroxid vodika.
Totiz ziadna jednotliva metoda nie je 100% ucinna a pri ohrozeni zivota ma clovek pouzit vsetko k dispozicii, najma ked priroda toho tolko poskytuje.
Viac o tom najdes na www.cancertutor.org.