CELLULES MD - proti celulitíde

viva viva

Ahojte. Na internete som objavila toto:

"Před nedávnem jsem četla na internetu názor lékaře na všechny podtlakové přístroje k odbourávání celulitidy. Řekl, že se jedná o časovanou bombu. Ze začátku sice tyto přístroje mohou zdánlivě pomoci, ale následky jsou prý nezvratné. Při delším používání dochází k trhání podkoží a k prohlubování celulitidy.
On doporučeje ruční masáže, které kůži prokrví, odvedou z těla škodlivé usazeniny, což je právě ta nenáviděná celulitida, a pritom nemají žádný vedlejší účinek i při celoživotním používání. Při pravidelném používání (nejméně jednou denně) můžete zaznamenat již po třech měsících výrazné zlepšení, a do půl roku 80 - 90% ztrátu celulitidy.
Nechala jsem se přesvědčit, cellules jsem přestala používat a začala se 2x denně masírovat. Nyní to je již tři měsíce a nepřestávám se divit, jak fantasticky to funguje. Mohu jen doporučit."

lenka007

ano md objednala som z topshopu za 59,90 eu ale po precitani komentaru od vilaamalka je mi jasne ako to je a dufam ze aj nam vratia peniaze

vilaamalka20

no ja som si ho tiež objednala a ako mi prišiel hend som si ho išla vyskušat a vobec nefungoval, tak som hned volala , a oni vraj aby som ho vratila ,lebo vraj su kazove, a oni mi bratom vratili peniaze

md

Lenka 007 a objednávala si si ho cez topshop??? za cca 59 eur??? Lebo našla som na iných a hlavne českých fórach, že existujú aj niake lacnejšie verzie toho za polovičnu cenu a v sade su 2ks, ale tie vraj su uplne kazove..fungujú dva dni a podobne...

md

odkaz pre "Sibeti" ...výstižná prezývka !!! nabudúce keď budeš chcieť pridaď niaky rozumný koment prečítaj si najskôr poriadne koment, na ktorý reaguješ... ďakujem

lenka007

ahojte baby ja som si ho objednala a vobec nesiel(mal by vsiat pokozku do otvoru kde su dva valce ale mne to netahalo nic a mala to aj moja mamina a jej to tahalo len kusok nie ako to bolo v ukazke v telke-tam som to videla,tak sme to do mesiaca vratili a teraz cakame na vratenie penaziiii...

md

Ahoj Celu, aj ja mám záujem o ten prístroj, nemáš niake nové info či je dobrý a či naozaj pomaha na celulitídu???