neviem co to znamena

asak

Mne osobne vadilo ze sa chcela cumlikat na verejnosti uz mam svoj vek a nebudem si davat francuzaky na autobusovej stanici alebo podobne na verejnych miestach kde je vela ludi.Nemal som rad ked mi to nasilu stale dokola hovorila ja osobne som nepotreboval sa kazdu chvilu sa bozkavat myslim francuzaky pusu som jej dal vzdy to bola samozrejmost,premna bol krajsi a vzacnejsi ten bozk ked som si ho mohol vychutnat,kolko krat som isiel zrobeny z prace ako pes ponahlal som sa domov este kopu veci nahlave a ona sa chcela bozkavat ona bola cele dni doma ja robil ako somar aby som mohol ist niekam snou a urobil radost a niekedy som nemal chut sa bozkavat najradsej som bol ked sme maly klud v postely a hlavne ked mi nasilu nevravela :) premna tie bozky az taku rolu nehraly potom som si uvedomil ked som onu prisiel ale umna bol asi aj to problem ze som bol vkuse snou a prestalo mi to byt vzacne ale ked som nebol snou 2tyzdne tak ten bozk bol premna najkrajsi na svete,kazdy sme iny hlavne sa otom nehadajte skusaj to nanho nejak jemne mozno sam pochopi ze to potrebujes ,vela stastia :)

smutná4

asak

nie ja nikomu nič nevykecávam o mojom vzťahu. Ale napíš svoje dovody prečo si ju nevedel bozkávať. Asi zistím aj ja ake ma moj priatel dovod nato.

asak

Ano ja som to bol ale uz to nezmenim ani nevies ako ma to trapi,len nebud ako moja ze to bude vykecavat vsade kade chodi a potom pripominat.musis ist nato pomaly a takticky.

asak

Ahoj smutna viem ako sa citis a viem ako sa citi tvoj priatel viem to podla mojej skusenosti to iste som prezival,aj preto som sem pisal.Si presne ako moja byvala urcite ta lubi.Vaz si co mas.Ak chces mozme sa otom viac porozpravat cez mail.

smutná4

všetko je v poriadku, pritúli sa ku mne, objíma ma veľakrát, hladká ma. Puszu malú mi dá, ale nebozkáva sa. 1-3 mi sa bozkávame do dvoch týždnov, a potom cestuje za prácou. Urobím všetko, čo je v mojich silách. Neverím, že ma nemiluje, ved robí všetko možné pre mna, kupuje mi veci a to značkové, bere na pekné miesta, spomína na časy ked sme sa spoznali na pekné zážitky. s plánuje somnou budúcnosť.

ta3

no, je to trochu zvlastne, predsa bozk na dobru noc alebo na dobre rano je samozrejmost u dvojici ktora sa lubi, alebo take milovanie bez bozkov, to vlastne uz nie je milovanim, bez bozkov mi to pripada uz iba technicka zalezitost na uspokojenie telesnych potrieb, cize bez citu, cize bez lasky, ze z toho uz vyrastol je iba blba vyhovorka, mozno Ta uz fakt nelubi a mozno je len iny ako 99% muzov, ale v takom pripade sa k sebe nehodite

a ked ho Ty bozkavas, neprotestuje? ak sa neodtahuje, tak ho bozkavaj Ty, aj ked bozk je najkrajsi vtedy, ked ho chcu obidvaja, mas to dievca tazke, je lahke povedat, ze Ta miluje, to su iba slova, ktore nic nestoja povedat, ale prave bozky su prejavom lasky, mna by teraz zaujimalo, ci Ti svoju lasku prejavuje inymi neznostami, ci Ta sem-tam pohladka, postiska iba tak mimochodom, lebo ak aj z tohoto uz vyrastol, potom Ta fakt uz nemiluje

asak

Treba sa prvom rade porozpravat z partnerom co ta trapi a hlavne nechciet nic od neho nasilu mozno ma nejaky problem o ktorom nechce hovorit mozno mu to len jemne naznac casom mu mozno hupne ale ked mu stale pripominas a dokola to mas ako sex aj tu je vela tem ze nema chut na sex a pod.netreba ho hned odcudzovat tazko sa rozprava ked nepozname jeho nazor:)drzim palce a vela bozkov