Necitim sa dobre, motanie hlavy, zle zo vsetkeho

Príspevok v téme: Necitim sa dobre, motanie hlavy, zle zo vsetkeho
Ewka12

ahojte,mate niekto s tymto skusenosti?par krat sa mi uz stalo,vsetci okolo tvrdili ze som urieknuta.ze som sa vobec necitila dobre,stale sa mi mota hlava,je mi zle zo vsetkeho,pritom som zdrava fyzicky,proste sa necitim vo svojej kozi,chce sa mi spat na nic nemam chut.uz ma napada len toto,moze to to vyvolat neprijemny clovek alebo co?co sa proti tomu da robit?predtym so robila to so zapalkami a dala som si na ruku cerveny naramok.verite niekto na to?diki

atm

mila kabbalah, si si to tu zrejme pomylila s bezplatnou inzerciou..
inak som prekvapeny kolko ludi tu veri v 21. storoci na taketo neuveritelne hovadiny.. predchvilou sa tu ktosi dokonca dotazoval aj na 'archanjelov'.. skolstvo evidentne zlyhalo

jajka001.

mne sa to este nestalo ale kopec ludi na to veri
akurat pri troch ludoch som citila velmi silnu negativnu energiu ale len v ich pritomnosti. jedna z nich bola velmi stara pani ucitelka, ta ked vstupila do triedz tak vsetci proste skameneli a ani nepipli..sila
podla mna si treba vybudovat nejaku imunitu voci takym ludom. ja takych divnych ludi vycitim a proste sa im vyhnem ak sa to da.
podla mna chod sa vyspat, pricina bude niekde inde, len si nic nenahovaraj. napi sa poriadne vody, porozmyslaj ci si dostatocne jedla, ci to jedlo bolo lahko stravitelne. negativnym ludom sa vyhybaj to by si vedela ze kto ti pokazil naladu keby to bolo z niekoho.
vsetci okolo tvrdili ze si urieknuta?