Útrpná bolesť chrbtice

jankaaaaaaaa

ale na takychto stolickach sa neda sediet cely den, kedze svaly by boli priliz namahane. ale o tom ti uz povie vyrobca alebo ortoped

jankaaaaaaaa

masazne kresla a podobne "hovadiny" je nieco ine ako stolicky napr. spinalis. ako si sama spomenula lopta je vyborna na chrbticu lebo sa neustale hybe a ty so svojimi svalmi musis vyrovnavat rovnovahu a hladat spravnu polohu aby si sa udrzala v spriamenej polohe a sedela. takymto sposobom stale pracuju tvoje svaly a su v pohybe - posilujes ich... presne na takom principe pracuju stolicky ako napr. spinalis. loptu nemozes prisposobit k velkosti stolu nemozes loptu dat hocikde. ale stolicku ani a ma aj operadlo... nechcem odporucat konkretnu znacku lebo v tom sa nevyznam.. len viem ze stolicky spinalis pouzivaju ortopedi

wertyna

ja som počula aj že dobrá na chrbticu je fit - gymnastická lopta.. ale ja na svoju bolesť nejakú špeciálnu stoličku alebo takéto veci teda rozhodne nepotrebujem.. neverím ani na žiadne masažne kreslá a podobné reklami

Jaaaankaaaa

ergonomis.sk - skúšala som stoličku ergonomis.sk - fotky na webe majú pekné, ale spracovanie tej stoličky je ázijské, ide vidieť že sa vyrába v Číne, najskôr ju neboli schopní pol roka dodať aj keď som mala stoličku zaplatenú, potom som na tom sedela 3 mesiace a praskol tomu piest. Ergonomis Prešov sú podvodníci a Ergonomis stoličku určite neodporúčam

Hanyka

Mne pomohol pohyb a posilnovanie chrbtovych svalov. Rady a pomocky typu \"zdrava stolicka\" ako tu uvadza jedna akoze nestranna rada je absolutny a navyse zbytocne drahy nezmysel. Je to obycajna sprosta reklama.

wertyna

No ved mne to je jasné, na neurologiu idem, zdravie je mi prednejšie, len dúfam, že to naozaj nič vážne nebude. Nestrašte ma tu... ale, nie.

silviklh

ja mam arytmiu,selest,bolesti klbov kolennych aj bedrovych,a tiez mam iba 22,je jedno,kolko mas rokov,to nie su choroby starych ludi....

jaanna

a Ty nevies,ze choroba si podla veku nevybera?Nespekuluj a chod na neurologiu....,kym sa to este viac nezvyrazni...a sama si uskodis..

wertyna

Lenže ja som nikdy nemala s chrbticou problém. Som mladá na to aby som mala takéto bolesti, preto pôjdem na vyšetrenie, len tam sa objednava a do vtedy čakať.. to je tiež také...
A ešte som chcela, že ked sa vystrem vtedy cítim ako vo mne niečo puká. A mám strach aby ma neseklo, môže ma seknúť???