alkoholik

Nina21

ja som v tej najlepšej fáze:D pijem a nič mi ráno nie je.len tomu nerozumiem,že prečo nemám ani opicu ani nič? to je už asi ťažký prípad,či? :D

J111

Podla mna nie si alkac! Keby si pil kazdy den, tak hej.
Alkoholici sa vsak delia na dve skupiny: hladinkari a tzv. navalovi.
Ty si ktory z nich:DDD

Nina21

veď to áno,ale dá sa piť tak,že to má človek pod kontrolou? či sa to všetko aj tak raz poserie a všetci sa stretneme na prednej hore s mojsejom? :DDDD

Nina21

no tak s tým súhlasím,presne sú aj iné typy,ale našťastie ja žiadne nepoznám. a ani nechcem spoznať. Ale dnes sa tomu človek ťažko vyhne.

george303

Prečo by mal byt troska ?? Ty ani nevies kolko uspesnych ludi denne stretas alebo vydis v mediach pod vplyvom alkoholu ...
Ty zrejme za alkoholika povazujes tych klasickych krcmovych pijanov ktory prepijaju vyplati a ich jediny zmysel je opit sa ... ale su aj ine typi ...

george303

Nina21
Organizmus si zvykol na alkohol , nemusi to byt dlhodobe staci pit par dni po sebe a prestanes mat klasicke alkohlicke priznaky ... Rano sa zobudis a citis sa akoby si den predtym nic nepila ...

george303

V politike aj v inych oblastiach su alkoholici , to ze je niekto alkoholik nemusi znamenat ze je troska alebo nieco podobne iba si zvykol stres v zivote riesit poharikom ....
Tiez som natom podobne najskor to bolo otom vyburit sa dnes som uz totalne kludny az moc by som povedal ale ten zivotny styl proste zostal ... zo zvyku ....

Nina21

V poslednom čase sme sa s kamarátkami dosť rozpili. Pili sme každý utorok večer, v rámci žúrok na internáte. Lenže postupne sme začali zvyšovať svoje dávky a už sa len tak ľahko neopijeme. Zo začiatku nám bolo zle, vracali sme a podobne ako asi všetci,ktorí predtým nemali nič s alkoholom. Ale teraz je to tak,že sme síce v nálade, ale spať ideme už skoro triezve,hlava nás nebolí a opica žiadna. Vie mi niekto povedať,aký je toto stav?