motorkari

Príspevok v téme: motorkari
gsx-r750

su podla vas motorkari arogantni bezcitny darcovia organov?

ja jazdim na motorke a vela krat sa stretavam s tymto nazorom ostatnych ludi vacsinou plechovkarov.a vela krat ma vytocia diskusie ked zomre motorkar a vsetci mu to praju.ked to citam je mi zle.

myslim ze to nie je pravda.netreba hazdat vsetkych do jedneho vreca, nemyslite?:)

lost

bibi123

positku netreba :D

zvacsa kde sa to auto pohybuje aj tak tam neplati poistka :) no ale ta PZP asi musi byt, bohuzial...

mne sa paci pravidlo "co rozbijes, to zaplatis"

ludia by si 3x rozmysleli ako sa budu spravat :)

jj Q7 je super :) len nie je pre single :D

minule som videl dve nadherne Q7 v bielej v auparku, vedla seba, tak ze medzi nimi bolo 1 miesto volne : D
som tam chcel zpaarkovat, len tak z haluze, ale tie Q7 su tak velke, ze to by bolo elmi natesno tak som neriskoval : ) ale vlemi dobre to vyzeralo, a hlavne vela Q7 tam parkuje..

no hej, ale vela ludi kupuje max vybavu a nepriplati si za motor poriadny :) avsak je to aj vyhoda, lebo potom tie 4+litre sa predavaju za podstatne menej ako za tie minimotorceky. I ked.. spotreba je asi nieco co vela ludi zvazi :)

osobne by som chcel nieco nenapdna (nie pre imidz) avsak nech je to "dusevne" blizko k dokonalosti :D

Audi Q7 V12 TDI quattro vyzera fajn, ale nech idu s dizlakmi do traktorov... :(

bibi123

lost, ale nemec si ho nekupi, lebo jemu nejde o imidz a preferuje skor komfort(vid strasne vela aut na mobile de s naskladanou vybavou interieru bez xenonov) a tymi 100tisickami to nekonci, tam musi stat rocne poistne aspon 6000eur...a clovek bezne zarabajuci(nie nieci syn, co ho dostane len tak) si taku investiciu rozmysli, skor tu Q7, co mas rodinne auto, do kazdeho pocasia, na vsetky cesty,..

lost

"aj ked si splnis sen, budes tuzit po lepsom...:O)))"

no tak nejak, presne tak :D

nj, take R8 a ine supersporty, to maximalne tak na zabavu, ale dat 100000eur na zabavu, to je celkom dost :D
i ked take auto rozbijat na nasich cestach, to by bol hriech :D

ale sranda je ze, taky sikovnejsi nemec si na prave take auto zarobi za 2-3roky a u nas za 7-10... :)
a davat 7 rokov zivota na JEDNO auto je sialene :D

ale vyborne videa :)

bibi123

lost-ved to je este nic, ak by si kupoval novu, tak to len pozeras, ako letia tisicky pri skladani si vybavy:O))) predajca sa Ta spyta, ze aky mas strop a ty mu na to povies, ze co najmensi:O))), ale niektore veci tam mat chces:O)))
tak zaruka u audi je podla mna stale len 2 roky, podla mna to nie je tym, ze by tym autam neverili, ale nechce sa im financovat tak drahe opravy(uz som tu v minulosti pisala, ako im tam chodia a8 so statisicami najazdenych km a oni to musia vsetko cvakat, lebo plati 2rocna zaruka) R8 ma taky mlady sused rodicov, povolanim syn(predtym mal lambo) a z toho zvuku motora sa cloveku podlamuju kolena:O))), ale podla mna je to na Slovensku nevyuzitelne a predrazene a potrebujes pritom este jedno auto "do mesta", aj ta RSka, to je skor na zabavu a nie do beznej premavky...a tie A3jky su dost krpate-interier, neviem ci by to bolo auto pre chalana, co ma nad 180cm a inak mercedesy maju tusim 6 rocnu/alebo na xxkm, mne sa paci napr. od nich to nove CLSko-je nadherne... lost najhorsie je, ze kupa auta je taky zacarovany kruh, aj ked si splnis sen, budes tuzit po lepsom...:O)))

lost

Problem je ze takto (navysim o % tu a o dalsie % tu a tam) sa za chvilku dostanem do takej sfery ze mozem predat dusu diablovi za jedno auto :D

lost

Ale v takej cene by som mozno zobral aj Mercedes C63 :)
popripade si trosku priplatit za Gallardo..
ale to druhe uz nie je velmi auto do tesca :D

lost

este ta RS3 by bola mozno lepsia, popripade rovno RS5

proste nieco take co ma dve osobnosti, da sa pouzit aj v kazdodennom zivote a da sa pouzit aj na niecom takomto:
www.breakdowncover.org
www.breakdowncover.org

:))))

lost

"a aku by si chcel? "
myslis zaruku ci audi? :)
R8 je pekne napriklad :D
alebo S3 nevyzera tiez zle aspon technicky (i ked je to len V4 co je velka skoda)..