duchovia v dome??

Elfka77777

Ahojte.Chcem sa s Vami poradit.U nas doma sa nieco deje.Mne nie no mojej mamke.Minulu noc sa zobudila na to,ze je pri nej nejaka tmava postava ktora ju zacala chytat za ruky.Nemohla sa postavit,vydat hlas,nic.Rano ked sa zobudila mala modriny na rukach.Uz dlhsie ma pocit ze pri nej niekto je.Sme z vychodu poprosim nejaky kontakt,na niekoho kto by nam s tym vedel pomoct.Dakujem

Tomin

Stotoznujem sa s gadgetom, najlepsie je, ak kňaz vysveti celý dom.
Žiaden placebo efekt tu neprychadza v úva hu. (Ten sa používa pri liekoch)
Ak ani kňaz by nestačil, ako bolo spomenute, EXZORTISTA určite pomoze. V Bratislave bude velmi známy exzortista páter Elias Vella maltsky minorita. Prednášky bude mať po viacerych mestach Slovenska, v tomto roku. Aj Jul bude aktualny. Třeba si overit v googly, kedy a kde bude. Počúvať jeho je zažitok.

redline

u nas v rodine sa stalo ze male dievcatko v jednej miestnosti pozeralo do rohu a vravelo ze su ta nejake tiene nikdy tam sama nechcela spat.. ale babina pochodila od rohu k rohu s cervenou svicou a naraz strasny buchot na dvere a spustila sa voda.. od vtedy dieta tiene nevidelo... tak neviem no.. nieco asi odislo...

0vecka

2 huna nie nebola.... pravdepodobne bola sviecka trosku mokra skus si to niekedy frkni do roztopeneho vosku kvapku vody sfukni nehcaj stuhnut a zapal... tiez bude prskat...

inak je zaujmave ze sa taketo veci stavaju len tym co su nachylni tomu verit...

Liborio

Ze, bububu? Nevies, tak nehovor! Minuly piatok, pred Janskou nocou bola mojej mami sestra u nas na chalupe s dcerou (32rocnou) a aj s detmi na vikend. Chalupa, da sa povedat, ze je to dvojposchodovy dom. Boli v ten vecer dole, deti uz spali a ony pozerali tv. Vonku zaculi buchod ako keby sa niekto dobijal cez vchodove dvere. Mysleli si, ze je len nejaka zver ale ked to zacalo vydavat podivne zvuky, tak vzali deti a isli hore na poschodie. Schodiste sa da uzavriet poklopom, tak ho zavreli a poukladali tazsie veci nanho. Ked boli hore, tak ti nezvany navstevnici behali pochodoch hore dole a vrieskalo to skriekotom a akoby vysmechom. Mamina sestra zacala kricat aby isli prec ale ten vrieskot sa este zosilnoval. Vzala mobil a ked vytocila cislo mojej aby to pocula tiez, tak to prestalo a zrazu bolo ticho. Tie zvuky trvali dost dlho. Jej dcera (moja sesternica) povedala, ze zazila bodajco a z nicoho nema strach ale toto ju zarazilo. Rano az zaspali od strachu. Ked isli dole, nic nebolo ani len porusene, ziadne veci presunute, takze nebolo to nic fyzicke ale duchovneho charakteru. Ked nam to rozpraval, tak husia koza bola tam kde som ani nechcel. Pravda je, ze sa netreba bat. Strach je najvacsi nepriatel cloveka. Ak cudzi pes citi strach z cloveka, tak zautoci. GOD BLESS YOU...

sio

Je to vnimanie sil da sa napisat ale mnozstvo ludi ma pocit ze sa doma sledovany.To im dava priestor na vytvaranie pocitu a pocit s myslienkami dava zase podvedomy strach.Je to prirodzene.Ak ides v noci do pivnici alebo do tmaveho priestoru hned ta prepadnu myslienky ze kto na teba vyskoci s tmy automaticky sa v podvedomy oddas myslienkam a vnutornemu nepokoju.Ale su aj chvyle kedy je realne citenie a vnimanie skutocne ,ale to uz je o inom.CItis striedavo chlad a teplo,otvaraju sa skrinky a dvere bez toho aby ste mali prievan alebo nieco ine ...to je uz ako som pisal o inom .Ale ano sam mam tento pocit a nie raz hi hi

Janulik33

Ja mam obcas doma taky pocit vdaka nasmu havovi. Niekedy zacne z nicoho nic si tak hundrat ako to psy robia alebo ticho vrci. Ale tiez si myslim, ze duchov by sme sa nemali bat. Skor ublizia zivi ako mrtvi.
Ak mas s tym vacsi problem, zavolaj knaza, nech vam byt vysvati svatenou vodou. To by malo pomoct.

huna

raz zomrela mojej babky kamoska a babka kcela za nu zapalit sviecku a siecka zacala cudne prskat myslite ze tam bola s nami ???