Ako sa sťažovať na Poštu?

Elldir

No práve som bol na pošte a nechal som tam list - sťažnosť, tak uvidíme ako stým naložia. Nie je predsa možné, že si donekonečna necháme skákať po hlave, máme tiež predsa svoje práva, len o nich nevieme :)

posta

...mne sa raz stalo ze som posielala v doporucenom liste kartu do mobilu do cz...a tiez sa stalo ze list nedosiel,tak som bola za veducov posty- spisal sa nejaky papier-veduca sa pytala ze kolko chceme odskodne v akej sume/a kedze na karte bol kredit v hodnote do 1000sk/tak som pytala tu sumu/tak nam ju nahradili...tak skus ist za veducov posty...

Elldir

No viem, že neprišli preto, lebo som volal s pánom, čo na tie lístky čakal a našťastie na Pošte v Nitre boli ochotné ženy a volali dokonca aj na centrálu do Nitry a lístky proste za dva dni neprišli ani len do mesta!!! Ja nechcem 200 eur, posielal som to dobierkou na 23eur (pričom hodnota lístkov je 46eur, kto otvorí obálku tak sa o tom presvedčí), tak niekto musí krista niesť zodpovednosť, nie je nato žiaden zákon?

GoodLuck

Tak myslím, že s tým nič nevyriešiš. Mne vykradli balíček, podala som sťažnosť a samozrejme mi len napísali, že ďakujú za podnet na zlepšenie ich služieb a podobné drísty. A tiež som posielala blízko Nitry, je to podozrivé.
Inak, nemohlo sa stať, že kupujúci neprebral dobierku??

lost

vitaj v klube ...

ako poznam postu, asi fakt dostanes spat maximalne rozdiel medzi normalnou a 1.triednou cenou posty :D ak by si mal dobry den, mozno celu cast postovneho co si zaplatil.

tiez si nemyslim ze ti uhradia to co bolo v obalke, jedine ak by si mal specialnu poistku..

rony26

stazovat sa mozes, ale ak si myslis, ze im povies, ze si tam mal dve vstupenky po 100 euro a oni ti vyplatia 200 eur tak nato zabudni, takto to nefunguje...a vstupenky sa teda stratili alebo len prisli neskoro?