Myslite ze depresia a panicka porucha su nevyliecitelne, chronicke?

Bambulka661

len je zvlastne ze v podstate ja sa necitim nejako vo velkej depresii ze by mi byvalo smutno placlivo alebo by som mala samovrazedne umysly...ja mam proste len strach a tu triasku...ked som doma a v klude je to v pohode..ale akonahle niekam idem uz ma trase a je mi zle..

RNG

Inac previtaminovat sa neda tak lahko z doplnkov, tieto totiz obsahuju zlomok skodlivej davky obvykle. Jedine, na co si musis davat pozor je SJW,zelezo a zinok, tie sa daju predavkovat dost lahko, ked zoberies ovela vacsie davky, nez odporuca vyrobca alebo rozni lekari.

RNG

Ked chcete GABU, tak si kupte GABU a nie nejake neiste caje.
Ale GABA sa do mozgu nemoze dostat pre mozgovu krvnu barieru, preto treba na to pouzit zluceninu GABA + B-3 pod menom Picamilon.
Teda ked je u teba problem s nedostatkom GABA v mozgu, co je menej nez 10% sance pri depresiach. najvyssia pravdepodobnost(80%), a zaroven prakticky jedina, ktoru lekari adresuju chemikaliami je nedostatok serotoninu. a na to mas prirodne potravinove doplnky SJW(davka , narazova obsahuje 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu,ucinkuje asi o hodin a nesmie sa brat viac, nez raz denne, zialbohu vacsina SJW na trhu tomuto nevyhovuje), 5-HTP 100 az 200 mg, SAM-e 2x400 mg.

Bambulka661

vsetci co tu vacsinou pisu o depresii a pp tak to maju uz dlhe roky a raz je dobre raz je zle este som necitala o nikom komu by to preslo a nevratilo sa to ...mna ztoho asi slahne ja nechcem mat toto kazdu chvilku co to budem mat za zivot

naťa3698

ahoj asi ťa veľmi nepoteším so svojou odpovedou . Ja týmto trpím už 12 rok presne ako píšeš raz dobre raz zle a znova tabletky a stále dookola tak ja už na uplné uzdravenie neverím . mám 42 rokov

..

RNG prosím Ťa :)

čo povieš na tento čaj? Aký doplnok si mám k nemu kúpiť, aby bol čo najúčinnejší a môžem jesť každý deň vitamíny B-komplex,D, Lecitín a Epu nezávisle od času a poradia dávkovania? Vieš, aby som sa neprevitamínovala :D

Ďakujem

RNG

Nuz keby som bol lekar , tak by som tu radil lieky a nie potravinove doplnky s liecivymi vlastnostami. Na svete je len velmi maly pocet lekarov, co sa tymto zaoberaju a pokial viem na Slovensku nie su ziadni taki zatial, preto sem pisem tieto informacie, ktore sa inac doma dozvediet nemozete.
V USA je ich dokopu menej, nez 2 percenta media lekarmi, ale stale jedna sa o vyse 15 000 lekarov, tj tu, v USA, mam moznost tie informacie ziskat lahsie predplacanim si a studovanim ich periodik, co robim uz pomaly 17 rokov.

Bambulka661

RNG ty si lekar,ci?
tak ja mam aj panicku poruchu strach a uzkost nielen depresiu...tak mi prosim ta porad co si mam doplnit kde to zozeniem vcom to je a tak ak mozes dakujem

RNG

Depresie su najma z nedostatkov v neurotransmiteroch tj prirodnych latok, nie patentovanych chemickych umelin,, ktore maju hromady skodlivych ucinkov, vcitane navykovosti.
Kedze je to individualne, treba zistit, coho mas nedostatok a to si doplnit. Zialbohu, v tom ti lekari, cest vynimkam, velmi nepomozu, lebo prirodne doplnky spravidla vobec nepoznaju. Ich ucia v skolach pouzivat len patentovane chemicke lieky, co su vsetko napospol neprirodzene latky plne skodlivych postrannych ucinkov.
A ani nevedia ako zistit, coho mas v mozgu primalo, lebo to by museli brat vzorky z mozgu a to by narobilo viac skod, nez uzitku.
Na stastie potravinove doplnky su bezpecne, tiez pomerne cenove dostupne, tak si kazdy moze odskusat na sebe, co mu pomoze. Opakujem este raz

Pre informaciu, co sa tyka neurotransmiterov, skoro 80% nervovych mozgovych problemov je kvoli nedostatku(zriedka aj prebytku) serotoninu,
zvysnych 20 % sa deli medzi GABA, vitaminy B, norpinephrin, choliny, mineraly,dopamin a zamorenie roznymi neurotoxinami.