mám stavať stojky na hlave ?!

Príspevok v téme: mám stavať stojky na hlave ?!
nudinka

Ahojte. Normálne nepíšem do fóra a vlastne sa cítim dosť zvláštne že tu mám takto písať, ale neviem si už dať rady.. Končím školu, prácu zatiaľ nemám a neviem či si v blízkej budúcnosti nájdem. Všetky moje kamošky sa v priebehu posledných dvoch rokov buď odsťahovali, odišli zo školy, alebo pracujú majú frajerov a nemajú čas. Môj frajer má náročnú školu takže tiež s ním môžem byť len pár dni v týždni. Ostatné dni skutočne nemám čo robiť a začínam mať z toho depresiu. Celé dni sedím doma, sama so psom, môj jediný sociálny kontakt je mama a sestra, ale keď prídu domov tiež chcú svoj kľud a oddýchnuť si. Všetci kamoši pracujú. Dva-trikrát do týždna chodím s mamou cvičiť. Chodila som pred tým na krúžky, ale už ma to moc nebaví.
Nikdy by ma ani nenapadlo, že práve mne sa toto môže stať :(. Vždy som mala kopu známych, ale odkedy mám priateľa a každý z kamošov svoj vlastný dospelácky život tak sa to tak jednoducho skĺbiť nedá.
Viete mi niekto niečo rozumné poradiť, čo mám celé dni robiť ? Akú aktivitu môžem robiť sama, čo si nájsť aby som sa nezbláznila ?

muc

* bezne domace prace: upratat, nakupit, navarit, vyprat, vyzehlit,...

* intenzivne sa venovat hladaniu zamestnania

* brigadovat

* pises ze koncis skolu. co tak sa ucit na zaverecne skusky???