Bibi123

Moonika

bibi dakujem, už som si to dnes kupila, kupila som si to od firmy green swan-pharmaceuticals, tak snda to bude dobré a zaberie mi to :)

bibi123

treba vzdy pozerat zlozenie, napr. od tej MedPharmy sa vyraba super guarana, co je 3x silnejsia a lacnejsia ako od walmarku, navyse je dobra tiez na ucenie-nabudi organizmus, bojuje proti unave, uzivala som ju pred statnicami...

AdamKrt

Tiez som zacal uzivat na skole lecitin pre zlepsenie pamati. Uzivam ho uz roky, ale uz tak skor na precistenie tepien.

Oplati sa napr. 1200mg - 100ks od Generica, alebo aj MedPharma. Jamieson je predrazeny.

bibi123

volnopredajny lecitin (ja som mala od firmy jameison), co dostat v kazdej lekarni-uzivala som ho 2x denne medzi jedlom, netreba cakat zazraky hned, taky plny ucinok si sama vsimnes cca. po mesiaci(ja som si to vsimla pri uceni sa jazyka, volakedy som sa musela drvit slovicka, potom som si pamatala aj cele vety:D po prvom vypocuti, aj som to uzivala pred par rokmi medzi semestrami a tam ten rozdiel bol tiez extremne viditelny, ze som sa uz nemusela tolko na skusku biflit, pritom pamat som mala od malicka zlu), ako som pisala, treba aj pamat cvicit, ci uz ucenim sa cudzeho jazyka, alebo aj hranim hier, ako je ten slovny futbal-ked si zadas do googlu, ten hravam kazdy den 2-3 partie online.... kupujem si rozne doplnky a ozaj som uz nebolo dlho chora(aj ked vedla mna ludia mali chripky), mam dobru kvalitu vlasov, nechtov, pleti-->nastuduj si prispevky od RNG, mozno tam tiez pise nieco o tom, ako zlepsit pamat:O))) goog luck!