Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

Maoam

pozri, naucit sa opät normalne jest sa neda za noc, ok?

ty nemas trpezlivost a hned si samu seba odpisala.....co chces od svojho tela, ked uplne zabudlo na normalny rezim? ked zaludok uz ani nevie co to je teple jedlo??
sama to asi tazko zvladnes :-( ale neodpisuj sa, proste skusaj dalej...

Nepodstatna

Moam vieš ten obbed som nechcela ale keby si videla tú radosť v očiach babky keď sa to jedla tak som si povedala že to dojem ale strašne zle mi z toho bolo . Mala som pocit že sa zvraciam . No neurobila som to a viem že to bolo len preto že moj žalúdok nieje zvyknutý na nič teplé .

No ale asi ich radšej enbudem jesť vobec ako toto . začnem ich jesť a musím sa nimi orvno prežierať

Maoam

Knäckebrot ma velmi malo kalorii, v spojeni s cottage alebo tvarohom velmi dobre, lahke, vyzivne a nizkokaloricke. Skor bude problem v tom, ze dlhodobo neprijimas sacharidy a ked ich telo konecne dostane, spusti sa prezieranie.
To ti uz bolo vysvetlovane, postupne pomaly pridavat sacharidy do stravy, aby sa ti vystabilizovala aj hladina krvneho cukru, takto mas velke skoky a to sposobuje zravku :-). Nemaj vycitky, nemas mat pre co. Proste ide sa dalej.

Nepodstatna

Maoam - Ty si mi poradila tie knackebroty a ja sa ich neviem dojesť normlne sa nimi napchávam , prežieram dnes som zjedla celý blalík s tvarohom a cottagecheesom :-/ + po dlhom čase som mala maso , ryžu , zemiaky = to som bola u babky a tá mi fajne nabrala . takže nejem ale prejedám sa a mám výčitky :-(

Maoam

jasne, pytaj, to sa dava ludom co rapidne schudli, su zoslabnuti, alebo po tazkej chorobe a tak, to je pre teba urcite dobre :-) a papaj, papaj, dobre su aj mucne jedla, krupicova kasa, ryzovy nakyp, proste sacharidy, ak mas rada, knedle, buchty na pare, vsetko co ostatni nemozu lebo su buchty :-DDDD ty mozes a aj jedz, syry, syrokrem, tvaroh, vsetko kde je ale aspon 20% tuku a viac, nie tie s 1% tuku.

LETICIA

idem 13teho na gastro na krv, to tam mozem pytat tie injekcie? skocim este dnes si kupit tie tablety, este som nic nejedla ja som po nocnej, este idem ason na hodinku a pol zdriemnut a tak nieco natlacim.

Maoam

Leticia, zozen si vitamin B12 alebo si ho daj pichat ako injekcie, dobre posilni telo a telo zacne viac pytat jest, okrem toho su dobre ovsene vlocky kazdy den, najlepsie ovsena kasa (tepla) s mliekom, orechami, kakaom, medom, proste co najvyzivnejsie potraviny davaj do seba.

LETICIA

ahojte, chcem sa opytat ci nepoznate nejaky dobry doplnok na pribratie, alebo co, lebo nemozem na seba uz pozerat, aka som chuda a bojim sa aby som sa neprepracovala k anorexii, lebo toto by som nezniesla, akurat som citala v bajecnej zene, ako mala 37kg a telo jej neprijalo ziadnu stravu a zomrela.
Tak preto kurnik anorekticky a bulimicky baby, nieco s tym preboha robte.