Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

klaudia345

Lulu2011,
ja ppp osobne nemam co som rada :) len v hlave to sem tam zablika ze zle yslienky nvm no ale papam :)...a odkedy papam pravidelne schudla som 2kila takze ja neviem no....vsetci mi vravia ze vazim malo ale ja som spokojna

Lulu2011

klaudia - kludne si to pecivko daj, urcite neuskodi ;) ide ti to dobre, jaj baby, mat kusok z tej vasej poruchy haha, ja si dam bez vycitiek, horalku, cokoladu, zmrzku, knedliky :p ale rada by som tak 55 kil ach jo

klaudia345

Lulu2011,
praveze som citala ze aj vecer ma byt pecivo...ono to bola cerealna zemla tak ako na ranajky a nie velka takze myslim ze ok :)...no snazim sa ten jedalnicek takto zdravo ale nie vzdy to ide...ale bojujem :)a dakujem za podporu :)

Lulu2011

dadianka - kolko mas rokov? drzim palce, aby si to zmakla, deti chces mat urcite a vies akot o je u anorekticiek :( mysli na svoju buducnost

jajka001_

ja som mala vlastne stastie. skor nez by som mohla spadnut do anorexie, zacalo ma hrozne boliet brucho. vdaka boze. a vdaka problemom s cukrom som sa naucila pravidelne jest. a ze choroby su len zle. a ked ma neprestane boliet ruka, prastim aj so zavislostou na nete.

ladida

inak kocky nadavat silvus je strata casu:( myslim,ze ta svoj boj vzdala.ja byt jej matkou,tak jej vypalim tu spajzu s kuskusom a kavou.