Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

dadianka

tak ja dnes:
70 g tekvice lupanej, 4 knackebroty, dva kukurične polystyreny, lyžica medu, dva hroznove cukry,dva balenia tvarohu nizkotuč,.polka cottage, zo 15 pišjot, 3 lyžice musli, dva deci vinka, par tyčiniek, pol mrkvy..kopa žuvačiek,nejaky ten šumak:-///noasi vsjo...

ladida

nepodstatna,ano,trapi ju to.aj mama je iba clovek.a tak ako si ty nejaky osobny problem "vyriesila"ppp,tvoja mama svoj smutok riesi krikom,lebo zufale zeny robia zufale veci.nechape ta...a chapes ty ju?toto je to sebectvo,o ktorom som hovorila.a nepisem se preto,aby som vas urazala a "nechapala".som jedna z vasich radov a zijuci dokaz toho,ze cesta von existuje.uz 10rokov som zdrava,mam deti a odrazu ma kazdy chape.mas odrazu problem,ze ti nikto nerozumie?mozno ty si prestala rozumiet ostatnym.podotykam-neutocim,velmi vam vsetkym prajem sa uzdravit.skus prestat vidiet ppp ako koniec.moze to byt aj zaciatok,chce to len chciet.

Nepodstatna

cry viem že to je zbytočne hovoriť ale prestaň veď vieš že nám ide o to vyleičoť sa nie sa posúvať dole .. (žeto hovorím práve ja :D )

Nepodstatna

ladida trápi ju to ?! :D jasné a preto že ju to trápi tak po mne len vrieska nadáva nechápe ma ! ..

ostatné dievčatá .. dostala som sa do strašnej depky pojedla 10 tebletiek fenolaxu a 25 kvaliek guttalaxu ... no nič ! prisahám , že zajtra sa budem snažiť stravovať ZDRAVO nozaj zdravý jedálniček a dúfam , že zajtra sa vám s ním budem mocť pochváliť ! inak neboli žiadne korčule len prechádzka so psom ... a už nevládzem robiť ani brušáky ani nič tak kašlem na to a začínam odzjatra zas a znova...