Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

klaudia345

Annyi,
fiha tak to si ma teda vobec nepotesila :((...mna uz to vobec nebavi...a neda sa to enjako urychlit alebo co?..len nexcem brat antikoncepciu ani nic podobne,xcem nech sa to vfrati prirodzene :((
...moj dnesny jedalnicek
R:cerealna zemla so sunkou,zelenina
D:bifidove mlieko,2 jablka
O:prirodny rezen bravcovy,ryza...taka mensia porcia + zelenina
Ol: polovica kelimka nizkotucneho tvarohu
V:cottage,uhorky,polovica sojovej bagety :)..som spokojna

doodie

Nemyslim, ze si prejedena, ale vyslala si do svojho mozgu svoj signal, ze si prejedena - tvoj pocit, a preto sa tak citis. Inak, si myslim, ze celkom malo, ale aspon nieco, tak fajn. :)

LETICIA

silvus tak ja mam 165cm
R- pohar jablkoveho dzusu
D- 1 sojovy rozok s vetom a pol paradajky
O- halusky s kapustou
Ol- 3 venceky kakaove
V. sojovy rozok s vetom +pol paradajky.
a prejedena som ako slonica.

doodie

Ahojte,
Tak malý experiment. Nemám ppp, ale zámerne som sa vážila posledne tri dni. Prvý den - sobota - váha 69,9 kg, nedela - 71,3 a pred chvílkou 70,2. (výšku mám 175cm) A to som dnes este nic poriadne nejedla, lebo mám dáky spací den. (mám pocit, ze je len predpoludnie). Ak sa niekomu nepacim, nech si trhne. Nebudem sa prisposobovat ludom, ktorým na mne prd záleží a majú len hlúpe reči. Nech sa každý pozrie na seba, do svojho vnútra... Samozrejme, že človek nikdy nie je so sebou uplne spokojny, ani ja nie, ale určite sa to da vyriešiť aj inak, ako terorizovaním samej seba.
Maminaaa, vztah cry a jej mamy je asi na dlhu debatu... Ale pevne dufam, ze neplánuje robit tak ako tu napisala...

silvus28

Ahoj LETICIA, ja mám len 160 cm, nevyrástla som veľmi, lebo mi neskoro zistili že mám málo rastového hormómu...čo už, ale štve ma to, všade som najnižšia

MaariSSaa

JA dnes zatial :
R - jogurt, lanove semeno, kava s mliekom
D - zeleny caj
O - morcacie prsia zapekane so syrom a smotanou, mala porcia cca 70g plus kalerab
V - planujem bud melon, alebo jogurt, alebo detsku vyzivu, mozno to nejak nakombinujem :-)

Dufam, ze rano budem mat o kilo menej ako dnes rano...

LETICIA

silvus aj ja mam presne taku vahu a chcela by som pribrat aku mas vysku? aj sa snazim jest neako a nic hore, ale musim lebo sa citim uz ako kalika neschpna slaba 44 kilova 14tka

Annyi

klaudia345
2 tyzdne je velmi kratka doba ja jem normalne uz 3 mesiace a menzes este stale nemam nemysli si ze menzes pride hned ked si doteraz jedla velmi malo, mne povedala lekarka ze to moze trvat niekey aj dlhsie kym pride menzes ja ho nemam dokopy uz rok a pol

silvus28

schudla som 1.6 kila, mám 44.4 kg, som rada že už nepriberám, aj keď jem...dnes:
R: biely jogurt, cappuccino
Obed: kuskus+morčacina+tzatziki
Ol: banán+káva
V: jogurt, vločky, grah.rožok