ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?

Príspevok v téme: ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?
vystresovana

Ahojte :) prosim o radu :( kde zacat, mala som dlhsie vztahy no pri sexe som nielen ze necitila orgazmus, ale ma to vnutri vobec ani nedrazdilo (ani prstovanie, a ani vibrator!!!
:,((( ...spolu s mojimi partnermi s kt. uz nie som sme sa snazili vyskusat kadeco, ale sex ma fakt ani trochu endrazdil, mam 22 rokov a prvy krat som to robila v 17, vzhladom na to ze moje vztahy boli len dlhe a naozaj som uprimne milovala svojich ex sme mali dost pravidelne sex, ale tie pohyby...fuuuj sak je to hnuuuus
:,((((((vobeeec nic mi to nerobiii ani trochu am to endrazdilo!!! ani ked som sa FAKT snazila!!! :(a robila PANVOVE CVIKY!!!! navyse mi farej prvy vycital preco nechcem sex kedykolvek!!! - bolo to vobec normalne mi vycitat v mojej situacii?! isto nie!zelala som si byt dlho bez frajera kedze kazdy chlap chce vkuse ten sex a sorry ale mne sa to zda enzmyselne robit ked napriek snahe z toho nic nemam (moj druhy byvaly ma navyse hnusne klamal a trochu vyuzival cim mi zlomil srdce a vieru v to ze ci to chlapi so zenami vobec myslia uprimne) ... momentalne ma bali jeden chlap, ktory je fakt super, a aj sa mi zacina pacit, ale vzhladom an to, co som si prezila, si neviem celkom rpedstavit s nim chodit a mat vobec v sebe vasen a chut na sex... :( napriek tomu ze tento chlap vyzera byt spravny, davnejsie sme sa o tom bavili (ked bol cisto len kamos a nebalil ma) a ako neniesol to lahko ale ani mi nic ine ako skusat so spravnym chlapom neporadil...ako mam v sebe najst chut na sex keby ze som snim zacala chodit??? lebo ma laka, ale fakt neviem tak lahko prekonat a zabudnut na zazitky z minulosti ??? vkuse ich mam v hlave a to od posledneho partnera asexu ubehol asi rok a pol ... dakujem vopred za avse rady a som velmi vdacna za existenciu tohto fora :)

vystresovana

aj ked po sexe tutzim a nic vnutri necitim pri roznych polohach je to podla teba divne? ...na gynde? hmm...oni sa len vkuse pytaju ci nechcem mat predpisanu HAK (maju za to pracyh od dealerov) a inac nemam pocit zeby som sa prave tam chcela zdoverit...

nepozna niekto nejaku odbornicku/odbornika na toto ktory je fakt korektny odbornik v tejto oblasti?

uz som bola aj u sexuologicky a nijak mi nepomohla

Maros75

Je to psychicky problem.
Vsetko zavisi od receptorov v mozgu akym sposobom davaju pocit telu jeho drazdenie.
Mala by si to povedat na gynde.

vystresovana

maros, ale tu nejde o to, zeby som sa bala sexu alebo ho nechcela:) ja nepotrebujem psychologicku... tu ide o to, ze cokolvek VNUTRI ma nedrazdi prijemne, ale skor neprijemne - skriabe, alebo mam chut ist na WC :/ ...proste tie receptory nervov vnutri nemam drazdene sympaticky, ale neprijemne. Je to fyziologicky problem, nie psychicky

vystresovana

ano sama ho obcas viem mat- ale len zvonku, nesmiem do seba strcit prsty je mi to neprijemne vobec ma to prijemne nedrazdi, nemozem mat nic vo vagine :( a to je moj problem :,( cize moj problem NIE je "len" to ze nedosahujem orgazmus vobec pri sexe, ale to, ze ma pri sexe VNUTRI NIC nijak pozitivne nedrazdi :(

blondula

nie ci ta to drazdi,ale ci mas aj orgazmus ked si to sama robis.ani ja som nemavala hned s priatelom orgazmus,ale ked som mu povedala,ukazala,tak to slo...

vystresovana

ako by si to riesila na mojom mieste? (ked sama tak ma to aj drazdi ale od chlapa az tak nie, a pritom do svojich ex som bola sialene zamilovana a mam bujnu eroticku fantaziu, no ani to mi nepomohlo :/ a ani to ekd som ich usmernovala co a ako robit)

vystresovana

mne sa sex kedysi vobec nehnusil a ani teraz nie vzdy, ale obcas ano, vysvetlim ti preco: ja NECITIM VZRUSIVE pohyby pri tom, z tych pohybov mi NIC neni, ani vtedy ked som po dlhej dobe najviac nadrzana a strasne to chcem :,( TO je problem a za tie roky sa mit o kvoli tomu prestalo pacit, ze NIC pri tom necitim :( ja aj ked som mala chut som necitila vzrusenie z tych pohybov, cize v hlave som to chcela, bola som VLHKA a nadrzana, ale skutek-utek: moje telo necitilo vzrusenie:(