lupiny

rose

ja pouzivam head&shoulders mentol proti lupinam a celkom to ide.obcas lupiny mama le to yavzsi aj d toho ci prijmam dost vitmainuv ked zjem za den aspon jendo jablko tak v poho ale ked vynecham tak sa zacnu robit tak to zalezi ci mate dostatok vitaminov

lenoccka

mojmu drahemu zase vichy nepomohol, ale pomohol mu az sampom Euricena alebo tak nejak, aj reklama teraz na to chodi v telke, predava sa to len v lekarni a je to cela rada na citlivu pokozku.

jefima

Môj priateľ mal neskutočne veľa lupín-suchých.Svrbela ho hlava a padali ako sneh.Strojčekom si stále holil hlavu.Tak som začala zháňať tie správne šampony a našla som šampon od VICHY.Pomohol mu perfektne ale aj mne lebo už nevyzerá ako trestanec.Stojí okolo 300sk,ale vydrží dlho!Odporúčam len to čo vyskúšam.Držím palce.

aerogirl

jednoduche kuzlo- minule som si kupila obycajny sampon od LOREAL ELSEVE proti lupinam a je to! :)) skus za vyskusanie nic nedas nie? stojilen okolo 90 sk- mne aj rodinke pomohol. Ale treba davat pozor este na to ze ked si nahodou davas vela laku na vlasy- to tiez sposobuje lupiny- ale len niektore laky. Dufam ze som pomohla pa :)

mjanik

daj si akupunktúrou upraviť činnosť obličiek,neprevlhčujú pokožku,tá potom vysychá , praská sa a odlupuje sa.

71gloria

SÓDA BIKARBÓNA – pri problémoch s lupinami navlhčiť korienky vlasov, votrieť ju do pokožky, chvíľu jemne masírovať, nechať pôsobiť 15 minút, vlasy umyť šampónom. Opakovať 2-3 razy týždenne.

vierka_44

ahoj, ja mam tiez tento problem uz roky raz je to lepsie a raz horsie. Nizoral je sice super ale zacali mi z neho vypadavat vlasy tak som ho musela prestat pouzivat teraz si kupujem sampony proti lupinam vseho druhu a ked ich striedam je to lepsie. Pomahaju mi aj vlasove vody lopuchova, zihlavova a celo si trochu nakremujem ked si zmyjem vlasy, asi tolko:-) ale v lete je to najlepsie lebo sa casto kupem na prirodnych jazerach kde nie je chlor a vtedy nemam lupiny vobec:-) takze sa neviem dockat leta:-D

janka

ja mam tiez problem s lupinami. no to uz ani nie su lupiny... to je taka divna koza, ktora sa mi odlupuje hlavne tam, kde koncia vlasy a zacina celo. a v poslednom case sa mi tam zacali robit vyrazky a nemozem sa ich zbavit. este aj vlasy sa mi zacali velmi mastit, kazdy den si ich musim umyvat...no strach