Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

angela85

ale tiez som toho nazoru ze prilis rovna podrazka balerinok bez minimalneho opatku a vacsinou bez tvarovanych vloziek na chodidlo su neni vobec zdrave
naco riesit to ci su sexi ked vam pritom nicia nohu

jankaaaaaaaaa

zo zdravej nohy sa nezdrava nestane nosenim balerinok! to potom ani doma nemozme chodit bose alebo v teplych papuciach lebo su rovne?? je to uplna hlupost. smaozrejme su aj podpatky noham prospesne, ale len do 5cm pre zeny. a nie na kazdodenne dlhe nosenie

jankaaaaaaaaa

zo zdravej nohy sa nezdrava nestane nosenim balerinok! to potom ani doma nemozme chodit bose alebo v teplych papuciach lebo su rovne?? je to uplna hlupost. smaozrejme su aj podpatky noham prospesne, ale len do 5cm pre zeny. a nie na kazdodenne dlhe nosenie

bibi123

uhlie-ako sme na to dosli? No predsa rozhovorom s nimi:O))) dobre vediet, ze nie som sedlana z dediny(aj ked sa o BA neda uplne povedat, ze by to nebola dedina;D), kedze si na vencenie davam tenisky:O)))
jankaaaaaaaaa-ved to, ze leginy uz ani nie su in, ak sledujeme modne trendy, nie to, co nosi ulica, lebo si mysli, ze je to in:O))) Ja si myslim, ze kazdy ma pravo nosit si, co chce aj 150centimetrova a 100kilova baba, nech nosi leginy, ak je jej v tom dobre:O))), preco by sa mala obmedzovat kvoli velkosti lytok-ono je to tak, ze zeny najviac riesia, ohovaraju zeny:O))) aj zo zdravej nohy sa nosenim balerinok moze stat nezdrava, ale to uz je vec kazdej zeny, co nosi...
tak schvalne som sa pozerala na 8 parov, com mam od niku doma, aj ked su niektore dokusane od psa:O))) vsetky maju vyvysene miesto na klenbu, takze nie su rovne!

angela85

uhlie, tak tak, zeny si nekupuju handry a topanky aby vyzerali sexi pre muza ale aby vyzerali sexi same pre seba
mame sa obliekat tak aby sme sa pacili samej sebe, citili pohodlne a nie furt riesit druhych, ze ci sa im to paci

jankaaaaaaaaa

tak presne. zena moze byt pre muza sexy aj v teplakoch. ale ked zena vidi dobre vyzerajucu zenu napr. v tych leginach tak si ich uteka kupit aj ona aby tiez tak dobre vyzerala, ale nepozera nato ako v tom vyzera ona samotna ci sa jej to vobec hodi atd... samozrejme cest vynimkam, nie vsetky sme take gycove

uhlie

Muzom sa podla mna oblecenie na zenach vobec nepaci. Zeny si kupuju saty zo zavistikostatnym zenam, nie kvoli muzom.

jankaaaaaaaaa

a tiez neviem preco zeny tu pisu o tom co sa muzom paci. to keby sa muzom pacili na zene zelene vlasy, tak teraz si idete vsetky dat vlasy na zeleno lebo sa to muzom paci ???? podstatne je skor dat si na seba to co sa mi hodi, v com sa citim dobre a obliect sa podla pocasia!! lebo je uplny vrchol nevkusu ked vidim zenu v "sexi" sandlkach s velkym opatkom , k tomu ma obleceny dobre zue nie zimny kabat.. a mne je zima este aj v pevnych teniskach. ale hlavne ze zena si da na nohy sandalky "lebo muzom sa pacia" .... takisto to plati aj o leginach. mozno to vyzera sexy, ale na dlhych stihlych nohach a nie ked si to da na seba zena s tucnymi nohami, alebo nizka zena. tak to je uplne komicke. a este ked si to zeny mylia s nohavicami a nosia to uz fakt ze ku vsetkemu, este aj ku klasickym teniskam a sportovym veciam. tak toto ked vidim... "gadzovina" prvej triedy. ale tiez si to zeny daju lebo "muzom sa to paci" ... lepsie je mat vlastny styl a obliekat sa podla seba a stylovo ako obliekat sa uplne gycovo lebo je to v mode.. otras.

uhlie

A ako ste teda dosli na to, co si muzi myslia o balerinach? Ohovarat niekoho vie kazdy, ale zistit, ako to je a potom sa podla toho zariadid, dokaze len normalny clovek. Myslim, ze prave podla toho sa da spoznat sedlana z dediny, ktora si na horsku turu zoberie podpatky. Normalna zena take nieco neurobi.

jankaaaaaaaaa

ja som pysna na svoju vysku a opatky nosim tak do 5cm. a to ak ma zena zdravu nohu balerinky jej neublizia. opatky nad 7cm velmi poskodzuju klby, svaly, a klenbu, a to nehovorociac o tom ked uz ma zena nohy zdeformovane a este k tomu nosi vysoke podpatky. vysoke podpadky poskodzuju nielen klby na nohe (chodidle) ale aj kolena a bedrove klby, kvoli spominane rotacii panvy! takze zeny pozor nato! zeny co casto a dlho nosite podpatky skuste s apozriet na svoje nohy kolke z vas maju vboceny palec a taky ten velky vycnievajuci klb na tom velkom palci.. takisto aj tenisky maju rovnu vlozku v topanke. balerinky niesu vhodne na dlhe denne nosenie len preto ze v nich noha nieje pevna, ale ak su nohy zdrave tak to je v pohode