Slečna zúfalá....prosím!Čo robím zle?

Príspevok v téme: Slečna zúfalá....prosím!Čo robím zle?
Petrussa

Ahojte všetci ktorý sa snažíte vyzerať v lete na kúpaliskách dobre.
Mám 18 rokov, vysoká som 164 cm a vážim 56kg. Netvrdím, že som tučná to nie, ale moje roztrasené telo, začínajúca celulitída, prehýbajúci sa pupok a okrúhla ritka s bokmi ma už vážne štve! Teda už chytým maximálne depresie!

Ako to robíte keď chcete schutnúť?
Ako sa dokážete prinútiť nejesť? Ísť športovať aj keď sa vám maximálne nechce a dôjsť do cieľa?

Ja vždy keď idem chudnúť tak mám asi takýto program!(myslím, že práve v nom je chyba!)
Raňajky: Activia jogurt+ ľanové semiečka
Desiata: Niaky ryžový chlebík so šumkov
alebo len jablko
Obed: čo ponúkne jedáleň

Od pol 3 už nejedávam!
začala som behávať ale potom keď som sa začala opäť prejedať som to vzdala!

Prosím poradte mi ako schudnem .....tak aby som dala dole 6 kíl!

Prosím, čo robím zle!

Nechcem sa už triasť ani prejedať!

ďakujem za akúkoľvek odpoveď

ajajaja

ty mas vahu v poriadku, jedine co by si mala je vymenit tuk za svalovu hmotu...ja mam ten isty problem,vazim dokonca este o cosi viac pri takej istej vyske...ked ta nebavi beh, skus svihadlo...a jest mozes co len chces,ale striedmo...hm, to je ten naj problem :)

petrussa

Áno mám malo informácií, preto sa pýtam, preto študujem rôzne fóra a chladám na internete. Ale potrebujem to aj vysvetliť, teda nie som tupá, ale nie všetko mi je jasné a chápem. Preto sa radšej spýtam. To s tymi bielkovinami rozoberali v druhej téme, preto som sa na to spýtala tu. A sorry, za tie výkričniky, neviem prečo to robím, sila zvyku asi :D
Na chudnutie - ako. sk som už ako doma!
nikde som ale nenašla žiadny taký o akom hovoríš ty Sisi135. Idem sa na to pozrieť.

Sisi135

Kurnik tu všetko odstraňuje. Je to stranka chudnutie-ako(bodka)sk tam si dáš vľavo na lište jedálniček na chudnutie a vyhodí ti ponuku na 9 dní. Skús to porovnať so svojím jedálničkom

Sisi135

Bielkoviny potrebuješ práve na to aby si nechudla svaly ale tuk. A áno budujú sa z nich svaly ale to nezáleží na bielkovinách ale aj na ostatných zložkách stravy + tréning zameraný na nabratie svalov. Fakt si niečo naštuduj. Tu máš jedálniček na jeden deň, vľavo máš ponuku aj na ďalšie dni
-odkaz odstránený-

doubledog

hlavnu chybu robis v tom, ze nemas nic nastudovane.
priznam sa, ze ta nechapem.
mas velky nedostatok vedomosti o chudnuti, metabolizme a vyzive.
preco to nenapravis?