Bradavky

Príspevok v téme: Bradavky
lenulik123987

Može mi niekto poradit, pomoct ? moje bradavky sa mi nezdajú byt také ,ako každé ine :/ zmeni sa to ešte vekom, či jak to ? :D neviem ako to chodí ? prosím píšte len rozumné dievčata ! namyslene a príliš sebavedomé dristy nemusim čitat :D dakujem vopred :) PS : bojim sa ,že sa mojmu priatelovi nebudu lubit :O

etelteli

Nestresuj, akékoľvek bradavky sú pekné, hlavné, že sú :) Príťažlivosť nespočíva v uniformite, každý človek je iný a práve to je sexi.

lenulik123987

zo sexom sa vobec neponáhlam ,po pravde :) aa dakujem za radu ... celkom dobrá rada, lebo som typ človeka čo len rozdumuje či to je dobre ,či sa mu to pači,alebo nie a tak .. no dam na tvoju radu, :D uvidim čo to spravi..:P dakujem ;)

BBella

lenulik....sa mi paci ako tvoj priatel zareagoval:)....vobec nad tym nerozmysaj...nad takym dacim ....ako vyzeraju prsia, aky mam zadok, ake vlasy, oci,...ako dopadne prva pusa, alebo sex...ci neviem co...to pride samo, netreba nad tym lamentovat, cim viac by si dumala tym viac by si predumala:D ale nic z toho, ide to samo - vazne, a o to viac ked sa mate radi. takze...milujete sa, radujte sa...inac to ta prava ti hovori, aby si nad vsetkym tolko nerozmyslala:D vies kolko krat som dostala vynadane:) ze nemam tolko dumat???a fakt to pomaha:) clovek je viac uvolneni, a menej toho pokasle:D moja skusenost..som o par rôčkov starsia od teba, tak co to som sa uz poucila:D paa

lenulik123987

dakujem, vieš, on mi vravel,že nesom normálna,lebo ja som mu povedala,že sa hanbim mu ukazovat niečo take ako su tie moje prsia ...:D no on si poklepkal po čele a pozrel na mna či som normálna :P ale musim sa vzchopit,lebo príde den,kedy bude sex a neutečiem predsa..:) inak ti dakujem velmi pekne, si ma aspon trošku povzbudila ;) aj tebe pekný den ;)

ververka

tak telo sa vyvija. bradavky sa ti mozu zmenit o par dni, tiez aj prsia. a tiez priberanim aj chudnutim, takze uvidis.

BBella

malo??16...co ja viem....len zvlastnu otazku si polozila, preco by si sa mu nemala pacit, kazda zena je ina, aj ked sme zeny, sme odlisne, kazda z nas....nie sme ako podla sablony. vobec sa s tym netrap, maj sa rada, taka aka si a hotovo:) pekny den prajem

lenulik123987

nie su praveže vtiahnute, ani biele, ani čierne ... farba je normálna aká ma byt, len tvar sa mi nepozdáva :)

ververka

to je super ked napises ze sa ti nezdaju ako kazde ine. mozu byt 30cm, mozu byt vtiahnute, mozu byt cierne, biele...