Zatial sme nemali sex

Príspevok v téme: Zatial sme nemali sex
Flipsoo

S priateľkou sme spolu skoro 2 a pol roka. Máme 19 rokov. Zatial sme sex nemali, len isté typy sexu ako napr. orálny... Ale priamy pohlavný stik ešte nebol.Vždy na to povedala nie. Ja neviem čo si myslieť alebo ako to brať. Si myslím, že sme spolu dosť dlho a aj dosť starý, ale zase na druhej strane nechcem ju do ničoho nútiť. Neprestávam ju mať kvôli tomu rád, sa nehádame ani nič podobné, len mám dojem, že ja prestávam mať chuť aj na tie veci čo robíme okolo sexu. Prestáva ma to vzrušovať a vlastne ma to nikdy veľmi nevzrušovalo.A teraz sa mi ani nechce s tým začínať a vlastne ani sex ma tak nepriťahuje ako predtým...

sweater

zas prrr, nemal som namysli to co rebelin :) ja len nechapem, do normalneho vztahu sex patri, ma len same pozitiva, utuzuje vztah, zblizi partnerov tak ako nic, a kopa dalsich veci. a tiez netvrdim ze treba sa vyspat hned, to urcite nie, ale taka doba, absolutne zbytocne... sex je krok ktory musia (a velmi radi :-) partnery podstupit aby sa ich vztah mohol vyvyjat dalej, nemas pocit ze stagnujete?

sweater

presne toto je to, podla mna ked niekto povie ze by cakal aj 10 rokov kym sa partner rozhybe a budu mat sex, casom uplne ta chut prejde, vobec to nieje tak ze tri roky sa to v tebe stupnuje a potom si uzijete to najkrajsie milovanie ake par len na svete moze mat. ked by ste mali 15 no tak fajn, ale takto? naco caka? hned v zapati ma napadlo, necaka do svadby? normalne nenasilne sa jej spytaj, tiez by ma to stvalo, co si mysli ze niesi nato ten pravy? pochybujem.. ved ste spolu taku dobu... ja neviem, zensky mozog je proste zahada ako vysita.. proste si o tom pokecajte