Moja sestra je na tom zle :(

Príspevok v téme: Moja sestra je na tom zle :(
Nikushqa

Zdravím, včerajší piatok trinásteho nedopadol dobre, s mojou sestrou sa rozišiel frajer. Každého rozchod bolí, ale moja sestra je strašne zložitá povaha, upjala sa na partnera natoľko že tára že už nechce žiť a podobné kraviny, to hovorí snáď každá, lenže jej o týžden treba maturovať a ona neprejavuje vôbec žiadny záujem a hovorí že ani zmaturovať nechce. Celý život sa učila na samé jednoty, vynikajúca žiačka, učila sa veľa vecí navyše, lenže ona tvrdí že to všetko len kôli priateľovi. A potom prímačky na vysokú, ona chcela ísť do Bratislavy za priatelom, mala už výzie budúcnosti dokonca aj ohľadom svadby, lenze priatel je mimo hry...no proste sa všetko pokazilo, sestra mu nejakk prišla na to, že si s kamoškou dopisoval o tom, že ich vzťah neklape. Je na tom momentálne veľmi zle, dnes bola v nemocnici, je doma na infúziách a odmieta akýkoľvek kontakt s ľudmi, nechce jesť nechce nič. Psychológ a psychiater o tom sme sa už s našimi rozprávali ale tak...zataľ kým sa ešte nič nepodniklo prosím pomôžte :(

Nikushqa

Dkujem všetkým za názor, veď nie každý to berie rovnako :) už sa má lepšie, v noci ju bolelo brucho tak do seba nadžgala sedem styristoviek ibalginov, a nie nechcela sa predávkovať, priznala sa že jej vážne len bolo zle a asi si ani neuvedomovala koľko ich berie. Ale už aspoň niečo zjedla a zasa komunikuje, skoro celá rodina pri nej bola a začala sa s krstnou aj učiť :) tak snáď už to bude len lepšie a lepšie

tpch

Ludia, vas pravopis je vazne neskutocny.
Vraj "histerka"! Hysteria a odvodene slova sa pisu s "Y". S "I" sa pise historia.
Nikushka, tebe odporucam tiez mrknut do pravidiel pravopisu. Tvoja sestra nezmaturuje kvoli chlapovi a ty kvoli nevedomosti.

Ainka

neboj sa, sestru to skor ci neskor urcite prejde, kazdy, kto dostal kopacky, vie ako to boli..
nie je to nic prijemne, ale zit treba dalej...hlavne ju do nekonecna nelutujte..treba ju prebrat k zivotu, nepodnecovat v nej myslienky na ex, zobrat ju von medzi ludi, do prirody /ked je uz konecne pekne :))...preboha a preco je na infuziach??...vcera ju nechal a uz je na infuzii??

Deaa

vážne? ešte nemám prehľad pretože som sa len pred pár dňami zapojila do týchto debát ale tak niečo také vypustiť do éteru... tsss drzosť a ľudia čo ju ľutujú? smútné

allle

je vazne histericka, ak sa nespamata do dna-dvoch, tak vazne prefackat, alebo jej pustit modre z nema, nech vidi, ze ludia maju ovela horsie problemy a nerobia take teatro. Ani sa necudujem, ze sa s nou rozisiel, ak je taka labilna a naviazana na neho.

katka...

Deaa, ale kazdy sklamanie preziva inak. Niekto to prejde len tak a niekto place aj par mesiacov. A ze nechce sa jej zit...No kto z vas si to uz nepovedal? Nemysli to vazne. Mozno len potrebuje, aby ju niekto vypocul, aby sa mala komu vyplakat na pleci. A tam by mala pri nej teraz byt rodina.

vejva

Juj deaa takych tem kde sa stazuju milenky je tu habadej a chcu byt este lutovane tak taka by uz si zasluzila preplesk