Trucovity muz

Príspevok v téme: Trucovity muz
zuziq

prosim Vas, pomozte mi.mam problem s chlapom.mame krasny vztah, som rada, ze ho mam, ale strasne mi na nom prekaza, ze sa dokaze za kazdu somarinu na mna hnevat a urazit sa az do spiku kosti. zdanlivo pekny den alebo vecer dokaze v minute zmenit jeho jesitnost. napriklad mu poviem, ze sa mi nieco nepaci a on to vezme ako osobny utok na jeho osobu a uz je zle. vobec neprijma moj nazor, nie je objektivny a vobec nevie urobit ustupok. vzdy som to ja, ktora sa prva ozyva, pise, vola, ospravedlnuje sa za vsetko, aj za to co som neurobila, ale pomaly ma to prestava bavit a zacina mi to pripadat chore.jeho reakcia je taka, ze prestane komunikovat, nic ho nezaujima, neodpisuje na smsky, nereaguje na volania.trva mu to niekolko dni kym sa ozve a ani potom sa nevie ospravedlnit alebo si priznat chybu.som z toho nestastna, trapim sa pre to, skusam to vselijako, ale nic, zmena ziadna. je to podla vas normalne? podotykam, ze je to dospely chlap, ziadny fagan namysleny.mam pocit, akokeby som mala vedla seba trucovite decko co nedostane to co chce.vztah trva 9 mesiacov, som s nim inak stastna,je mily, pozorny, laskavy, vie sa oddat, ale tato jeho vlastnost je vazne nad moje sily.

benno

nie takto som si to nepredstavovala,no za tie roky som si nejako zvykla,ale vadi mi to coraz viac a preto to pisem ako vystrahu

linajka

Vraj za mužskou ješitnosťou a saboľúbosťou a urážlivosťou a čo ja viem čo ešte vedia byť, sú hormony..vraj im kolíšu a vtedy sa to odzrkadluje na ich správaní, takže s vekom to ani nesúvisí. Môže mať aj takú blbú povahu, tak to si treba radšej rozmyslieť, či mu to celý život budete tolerovať.

benoo

moj muz neni urazlivy,ale vsetko co poviem aj v dobrom tak to otoci a uz je ohen na streche.Zvykla som si radcej nic nehovorit a ked sme obaja ticho,tak je klud.Urcite je to pre niekoho nepochopitelne,no je to tak.Uz si nemame ani co povedat.

muc

v konecnom dosledku je to naozaj jedno, z ktoreho vyvojoveho obdobia prameni jeho trucovitost, dolezite je jedno: na stastny vztah su potrebni dvaja. rovnakou mierou musia "davat" a aj "prijimat". rovnako musia svoju lasku a vztah pestovat, vyvyjat, hyckat. ak to sa tak deje iba zo strany jednej osoby, automaticky tu druhu ten vztah nenaplna a casom z neho bude hladat unik.... preto je dolezite poriadne spoznat partnera este pred sobasom. a az ked bez mihnutia oka budete si isti, ze ON je ten, s ktorym chcete zalozit si rodinu a po ktoreho boku chcete aj zostarnut, tak az tak spojte si s nim svoj zivot. lebo ak uz mate co ilen malu pochybnost, vedzte, ze casom, ked pridu kazdodenne starosti vsednych dni a zamilovanost sa vytrati, terajsie negativne vlastnosti sa len vystupnuju...

ja40

Mam pocit,ze takto nieco pochadza z jeho utleho detstva,uz si sa s nim rozpravala o jeho vztahu s matkou ked bol maly? Podla mna bol velmi trucovity,mozno musel bojovat o matkinu priazen a lasku,mozno bola nanho prisna,neviem,alebo extrem-bol rozmaznany a dostal vsetko o co ziadal a vsetci mu vzdy vyhoveli tak ako ty teraz. Ale hadala by som to na to prve. Zasekol sa niekde tam a uz nevyrastol. No je nacase to dat do poriadku,len nezabudni,ze ty nie si jeho mama. Maj radsej seba ako jeho pocuvaj svoje vnutro,len tak budes stastna. Drzil palce!

muc

zuziq, nestoji za to, aby si sa o nho bala. pre boha, co ty na nom vlastne vidis?! ma peniaze, je dobry v sexe, ci co? lebo svojim spravanim ta ponizuje a uraza, takze neviem co ta na nom tak ohuruje?