Revolucia

Príspevok v téme: Revolucia
Vizionar

Stat je rozpredany. Farbiky rozkradnute. Ludia nemaju zamestnania, alebo otrocia za minimum. Vlada kradne a klame pomocou medii. Priepast medzi bohatymi a chudobnymi je obrovska. Zo Slovenska sa stal stat do ktoreho sa dovazauju iba odpadove potraviny a odpadove vyrobky. Dalo by sa pokracovat, ale vieme ako to je ... Co je este potrebne na to, aby vznikol STATNY PREVRAT ?

0vecka

to ti na zapade nikto nepovie ... ich mozes za to zalovat a tak ... skor si myslim ze ta osetria a poslu kade lahsie ...

lost

Mam dotaz.

Ak su tie poistovne take svinske, ako je to s poistenim v zahranici?

Napr > zlomim si nohu v europe (alebo mimo) ale mam to lacne poistenie do celeh osveta. Tak tiez moze moja positovna povedat tej nemocnici kde ma osetrovali ze "smola, nedame vam nic" ?

lebo ked to robia, tak by som sa ani necudoval ze sa ma opytaju:
"where you from?
"slovakia"
"oh go home then sucker"

bibi123

lost-jj,kym je konkurencia(co najviac radov, zastupeni v radoch), tym budu ceny klesat...
ved to, mali sme pozicanu na jeden den Q7(kamarat ma asi 4 rocnu 4.2 V8cku a to Ti zralo po meste aj male deti a parkovat-amen tma:O))))

0vecka

2 lost jasne jasne klebyze nebola karma tak si zly.... :-D ...
to je klasicka vyhovorka... tiez typu urobil by som nieco ale... alebo nasiel by som si pracu kebyze , alebo naucil by som sa jazyk ibaze musim okopavat babke zemiaky...

vies-

uhlie
Včera 20:19

...presne tak,NAPADOV BY BOLO len su tazko realizovatelne v tomto state...
lahko sa rozprava jazykom-ale velmi tazko realizuje

lost

jaj to hej :)
ta Q7 to je uz tank, ci jachta :D

ale zase, pre single cloveka by to bol kapanek OverKill :D

inac sranda, coskoro budu robit aj take semi-suv alebo polo-suv alebo rozne krizence a tak :)

ale tak, aspon je z coho vyberat :D

bibi123

lost-to bolo len odhalenie-cize Tuma povedal par slov a potom sa na podiu slavnostne odhalilo tak efektne-ze nejak ta plachta vyhorela a bolo odhalene:O))) jazdit sa na tom nedalo:O)))
ale zase-to ma byt konkurent BMW X1, takze cenu pravdepodobe dobre postavili, ale je aj lahke, cize by sa dala aj 1,8motor...
male-ako male-myslim ze 4clenna rodina by sa zmestila v pohode, ma aj celkom dost velky kufor... skor som myslela male v porovnani s Q5, Q7-to uz mas take male tanky...