Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

anic

Ja užívam Herbalife už 2 aj pol mesiaca a som spokojná.Schudla som 9 aj pol kila,zlepšil sa mi zdravotný stav,nie som tak unavená,čo považujem za hlavný bod,lebo mám veľmi vyčerpávajúcu prácu.Kokteil si robím každé ráno a niekedy aj večer a okrem toho že mi chutí dokáže aj riadne zasýtiť,ale samozrejme zázraky sa nekonajú čiže aj tu treba disciplínu a hlavne stavať sa k tomu seriózne a nečakať že ten zázrak spraví nejaký kokteil.Treba aj upraviť stravu,jesť veľa vlákniny a zdravých bielkovín,dodržiavať pitný režim,čistá voda s citrónom je najlepšia a samozrejme nebrániť sa pohybu.A pôjde to.

Michelle Van

Ahojte,
ja mám Herbalife koktail 2,5 mesiaca. Čo sa týka spôsobu chudnutia, tiež som bola skeptická, nuž ale niekde bolo treba začať, váha mi postupne rok čo rok mierne stúpala. Známa si ma raz vypočula a hovorí, tak keď nemôžeš schudnúť, možno ti viem pomôcť. Priniesla koktail. Musím priznať, že takýmto veciam veľmi neverím, nuž ale pomohlo mi to, pretože dovtedy som neraňajkovala vôbec,čiže vypiť nejaký koktail ráno je pre mňa maličkosť. Po týždni sme to pridali aj večer namiesto večere - žijem však sama, nevarím si, preto opäť fajn cesta ako "niečo zjesť" a neprežrať sa. Okrem toho ma naučila jesť pravidelne počas dňa - keďže som pracovne vyťažená, zabúdam na jedlo. Ja som ale pridala cvičenie. Jednoducho preto, lebo si myslím, že bez toho to nejde. Nechcem byť chudá a pritom nevládať po schodoch, alebo nezabehnúť 10 min. Chcem byť zdravá. Nuž a preto cvičím takmer každý deň, vždy niečo iné, fitko len 1x týždenne, lebo ma to nebaví, radšej som von.
Výsledok: zatiaľ mi stúpa svalová hmota a zmenšuje sa povrchový tuk, metabolický vek klesol o 6 rokov, váha je nižšia asi len o 3,5 kg, ale nevadí mi to. Myslím, že mi to bude trvať tak pol roka. Zvykla som si na novú formu stravovania, už nejem sladkosti, nepijem sprostosti a snažím sa dodržiavať časové intervaly medzi jedlami. Dá sa to aj bez koktailu, to si uvedomte, ale s ním mi to ide akosi ľahšie do hlavy :-)
Je to na každom z vás, ako sa rozhodnete. Hlavne poďme do toho! Neprežierajte sa, jedzte pravidelne a cvičte. Fakt. Ahojte

munz

už zas všade kopíruješ tú istú rozprávku o zázračnom schudnutí z termacutsu? Písala si to isté od slova do slova pred 3 mesiacmi a teraz sa zas akosi opakuješ, že len teraz pred mesiacom si to objednala a už aj schudla zas presne tých 7 kíl :-)

1351979

Dobrý večer
Zaujímalo by ma prečo diskutujúci nepíšu svoje vlastné mená a priezviská ?! Ak máte negatívne skúsenosti s produktami, službami alebo prácou v Herbalife international corp. cez nezávislých distributérov v SR a v ČR tak treba napísať aspoň meno a priezvisko aby to bolo relevantnejšie (presvedčivé) ! Čo sa bojíte, že Vám niekto niečo urobí (ublíži) z Herbalife ?! Ja konkrétne užívam vnútornú aj vonkajšiu výživu od spoločnosti Herbalife international corp. (LA, U.S.A) a som zatiaľ spokojný so službami. Cena niektorých produktov je vysoká na rozdiel od ostatných spoločností predávajúcich produkty správnej výživy, napr. Nestlé nutrition (Švajčiarsko) , Nutrifood nutrition (Francúzko), Wellnes nutrition by Oriflame (Švédsko), Nutrihouse (Španielsko) a pod. Poprosím Vás ak máte niekto negatívne skúsenosti s Herbalife corp. (produkty, služby, práca) napíšte mi na email: golemraptordonatiel@gmail.com a bude veľmi rád, že sa dozviem viac o tejto nadnárodnej organizácii. Ďakujem.

1351979

Dobrý večer
Zaujímalo by ma prečo diskutujúci nepíšu svoje vlastné mená a priezviská ?! Ak máte negatívne skúsenosti s produktami, službami alebo prácou v Herbalife international corp. cez nezávislých distributérov v SR a v ČR tak treba napísať aspoň meno a priezvisko aby to bolo relevantnejšie (presvedčivé) ! Čo sa bojíte, že Vám niekto niečo urobí (ublíži) z Herbalife ?! Ja konkrétne užívam vnútornú aj vonkajšiu výživu od spoločnosti Herbalife international corp. (LA, U.S.A) a som zatiaľ spokojný so službami. Cena niektorých produktov je vysoká na rozdiel od ostatných spoločností predávajúcich produkty správnej výživy, napr. Nestlé nutrition (Švajčiarsko) , Nutrifood nutrition (Francúzko), Wellnes nutrition by Oriflame (Švédsko), Nutrihouse (Španielsko) a pod. Poprosím Vás ak máte niekto negatívne skúsenosti s Herbalife corp. (produkty, služby, práca) napíšte mi na email: golemraptordonatiel@gmail.com a bude veľmi rád, že sa dozviem viac o tejto nadnárodnej organizácii. Ďakujem.

1351979

Dobrý večer

georgo

odporucam pozriet film Betting on zero (prave je v kinach aj na netflixe) o tom ako cele Herbalife je jedna velka pyramida, kde nejde o predavanie produktov ako hlavny ciel businessu, ale skor o pyramidu kde predajcovia musia kupit start pack a predavat ho, zatial co cast peniazi z tohto "start packu" idu niekomu nad nim vyssie :) Takze ludia dolu su uz len chudata co sa snazia zarobit slubene miliony.

Majka182

Ahojte, po pôrode som nemohla schudnúť a proste aj keď som sa snažila tak žiadny účinok. Tak som vyskúšala ten ich kokteil Formula 1, dávam si ho na raňajky už cca 3 mesiace. A musím povedať že som plne spokojná. Takže doporučujem.