depilacny krem tam dole?

Príspevok v téme: depilacny krem tam dole?
Kika2222

cautee baby. doteraz som sa holila "tam dole" vzdy ziletkou, uz asi zo 3 roky ale chcela by som vyskusat nieco ine, nebolestivne, napadol ma depilacny krem. co si o tom myslite a ake mate skusenosti? ziletka by bola fajn, ale strasne rychlo chlpy dorastaju a tvrde, a tie vyrazky! strasne to svrbi a casto sa aj porezem...
dik za rady :)

Kajka234

jankaaaaaaa ty tu spominas balzam po holeni na ukludnenie pokozky... kde sa da taky kupit? ja som si este nikde take nieco pre zeny nevsimla :(

jankaaaaaaaa

musis sama vyskusat co ti vyhovuje. ale skus si pred holenim dat horcui kupel alebo dlhu teplu sprchu. potom pouzij penu na holenie, kotru nechas posobit aby chlpky zmekli . tak sa budu lahsie holit

Kika2222

takze asi sa na to vykaslem :/ zase..reklamy su reklamy :D pouzivam jednorazove ziletky ale mam ich dlhsie moze to byt aj tym? strasne mi to dzrazdi kozu ale len tam dole nohy uplne v pohode aj podpazusie. mozno je lepsia taka ziletka strojcekova ci ako sa to vola :D proste nie jednorazova :)

jankaaaaaaaa

po depilacnom kreme je to to iste ako poziletke.lebo ono to tiez odstranis len chlpy nad pokozkou takze rastu presne tak isto ako po ziletke.. ja som raz vyskusala depilacny krem na jednunohu a drzhu nohu som si klasicky oholila ziletkou... a poviem ti ze depilacny krem uz nikdy. cela noha ma z toho stipala, mala som cele nohy s vyrazkami, az chrasticky sa mi niekde porobili, a noha ma palila estemcelu noc potom. a nehovoriac o tom ze tu nohu co som holila ziletkou bola ovela hladsia...
pouzivaj na holenie vzdy novu ziletku a peny na holenie, a potom balzam po holeni na ukludnenie pokozky.