Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

AdamKrt

lost: neviem, ci nebudes teraz lutovat, ze si kupil ten fotak.... :)

Citujem:

Objektív F 1,8 (širokouhlý objektív) – 2,4 (teleobjektív)

www.samsung.com

lost

jo bike uz hej, ale tak pred mesiacom, 1x na hradzi, smerom do rakuska a spat popri dunaji a 1x niekde v lese pri marianke..

smajliQa

ja viem.. to su tie male... co skoro ani ceresna nie je, len kostka... no.. a ani chut to poriadne nema.. ale nevadi... :D potesi aspon pohlad :D

ja som dostala chut na taku misu... ze osupem si pomaranc, nakrajam melon, poriadne vychladim ceresne... vsetko to dam do mise, na to hodim par kociek ladu, aby bolo poriadne studene to ovocicko, zoberiem vidilicku, sadnem si von na zahradu, pekne na slnko, a vychutnam si studene, sladucke, stavnate ovocicko.. juuuuj :)))