Koniec sveta za 3 dni

milli11

Bohuzial? Ja som rada, ze zijem. Pre mna vsak asi bude koniec sveta, ked ma odmietne. No hadam nie. Hadam aj to nejako prezijem. Ach jaj.

milli11

Tak napriklad ja by som nechcela bohateho, lebo taky nikdy nema cas venovat sa zene, lebo musi pracovat a okrem toho sa na nich dost lepia ostatne zeny kvoli prachom.
nechcem vsak ani zobraka alebo bezdomovca. Chcem priemer, proste moju spolocensku vrstvu.
Mimichodom, este zijete?

sansara

dobrú noc milli :)

ovecka....není to to isté))) Lebo ak sa do Teba žena zamiluje aj keď netuší, či niečo máš/nemáš....tak máš aspoň akú-takú istotu, že s Tebou fakt ostane aj v dobrom aj v tom zlom a že ťa miluje preto, aký si (možno sa jej páči Tvoj výzor, možno to ako vystupuješ, ako pôsobíš, páčiš sa jej ako celok, sadnete si ľudsky, rozumiete si, máte rovnaké názory postoje hodnoty, smejete sa na rovnakých veciach, rozumiete si aj bez zbytočných slov atd atd). Lebo takáto žena bude s Tebou znášať všetko a bude to robiť preto, že ťa miluje, že to tak cíti, že chce s Tebou zostať za každých okolností a nebude s Tebou ostávať predovšetkým len preto, že si zabezpečený a tým pádom je aj jej pri Tebe dobre a plynú jej z toho isté výhody..asi tak.

lost

0vecka, i ked to ze by ma spoznala ako chudobneho este neznamena ze ju zistenie ze som bohaty nezmeni a znacne.. to je risk v tomto...
mneby islo proste len o to, ze nech zostane so mnou navzdy :) "do voza i do koca"
bez ohladu na peniaze, sport, zdravie, krasu..

a toto je jeden z dovodov preco som zatial sam.. "milujem" dlhodobe veci, ale zaroven ich "nemam rad" (viacmenej, je to nutkanie dlhodobo planovat, ale zaroven zufalost z toho, ze nie osm schopnny dlhodobo nic naplanovat - NEDA SA TO!!!) slepa ulicka

0vecka

ani ne lebo su aj take ktorym sa nepacia svaly a takisto mozu byt zenske s predsudkami ze bohaty clovek je mafian a takeho uz xciet nemusia... popripade sa prinom nebudu citit bezpecne atd... ono skratka aj majetok patri k cloveku a nex si hovori kto xce co xce ze dolezity je charakter tak s tym suhlasim ale dolezite su aj ine veci... a to sa neda len tak oddelit...