robite to aj vy?

Príspevok v téme: robite to aj vy?
smajliQa

som divna??? alebo take veci robite aj vy?? napr:

1, zohrievam sa fenom ked mi je zima :D
2, milujem Matlocka a Colomba :D
3, vyhovaram sa na to,ze som ,,iba,, ZENA
4, rada zaspavam pri pustenom televizore, fene, alebo digestore alebo ked niekto vysava.... uspava ma to :D

5, rada lezim na koberci, bez pohybu. len tak...
6, napustim si plnu vanu vrelej vody, a potom som tam casto len 5 minut :D

niekedy si myslim, ze mi fakt hrabe....

lost

ano smiech je haluz, to som sa so spoluziakom tiez nasmial v celkom nevhodne momenty, ale to je take perpetum mobile, ze ja sa zacnem na nicom smiat, on pokracuje, ja sa viac rozosmejem na tom ze on sa smeje, on kontruje a ja ho prebijem a on dava all in atd atd.. potom musim prestat lebo mam krce v bruchu..

lost

nikto nezaspava pri vysavaci ?
(popripade zbyjacky? :D)

tak mnoho ludi uspava motor lietadla, alebo auta ;) ... preco nie digestor alebo fen :D

Sue..

noo aby som bola uprimna mne vyhovorka som "iba"zena pripada mierne prihlupla...samozrejme nemyslim to v zlom:)no a este minimalne bod 4 je taktiez velmi podivny:D

Janulik33

Ja napr. si nikde, okrem mojho bytu nesadnem na wc. Aj ked som u rodiny a znamych a viem, ze je tam cisto a dodrzuju hygienu. Ked mi tam treba na wc, tak radsej snazim vydrzat. Ked uz musim ist aj tam, tak ten dekel cely vyobkladam papierom...
Blbe, vsak??

ShaulaThalit

Poznám veľmi dobrého psychoterapeuta, ktorý by ti vedel pomôcť zorganizovať si čas oveľa rozumnejšie. Navyše, zaujímala by ma hlavne kapitola "4", hlavne ten digestor a fén. Máš teda posteľ v kuchyni? Alebo digestor v spálni? Alebo spíš postojačky? Za stolom? Na stoličke? Alebo máte aj v kuchyni ten koberec, na ktorom ležíš bez pohybu? Ak zaspíš pri digestore, féne atď, kto ho vypína? Nočný kľud nič? Nesťažujú sa domáci spolubývajúci obyvatelia? ;-)

Slobodna

najnechutnejší je bod 3, také sliepky z vlastnej lenivosti degradujú celé ženské pokolenie, aj ženy, ktoré sa na to nevyhovárajú, učia sa a robia veci tak ako sa majú.
Nechápem zmysel tejto nezmyselnej témy.

kika89

1. nerobim, ale poznam ludi, ktory to robia.
2. Kazdy ma iny vkus.
3. To niekedy spravim aj ja...
4. hej... lebo ked sa zapocuvas do toho zvuku tak ej to upokojujuce...
5. heh :D tak si asi unavena :D
6. nikdy. Mna musia vytiahnut z vane aby som uz odisla. Ale jedna baba ktoru poznam to tak robi.. Ale t o je skoda tej vody heh :D

Threesha66

Vacsinou ludia robia divne veci, ja sa obcas pozriem na seba do zrkadla a zacnem sa rehotat ani neviem na com alebo tiez mi je do rehotu ked piseme pisomku a je uplne ticho, vtedy sa zacnem proste rehotat a ked ma spoluziacka vidi tak tiez sa zacne a rehoceme sa celu pisomku dve jak trafene :D To s tym fenom no keby ma babka videla ze si fenujem telo lebo mi je zima tak ma zozerie aj s botami :D

goccia

1 - nie
2 - Hercula Poirota!!! :)
3 - nikdy
4 - ja rada zaspavam, ked je este niekto iny v miestnosti, a ten este nejde spat :))
5 - aj ja :))
6 - ano

ani som nevedela, ze aj ja som divna :))