Vyrážky s Mig-400 a nechut jest

Príspevok v téme: Vyrážky s Mig-400 a nechut jest
Braňo258

Ahojte v pondelok ma bolela hlava a mal som 39 horucku tak som isiel na druhy den k doktorovi a on mi poradil mig-400 prvy den bolest ustupila a ked som zaspaval myslel som si ze zajtra budem fit no v noci som sa zobudil 6x na svrbenie teplo ba aj zimnicu... na druhy den som si vsimol malej vyrazky jedna by tak nevadila myslel som si ze je to akne... o dva dni neskor som sa pozrel do zrkadla a mal som ich podstatne viac na tvari (hnisavych vyrazok) prestal som brat mig-400 a na druhy den cize dnes uz mam aj vysypane cele telo a vobec mi nechuti jest denne zjem 2/3 rozky aj to ledva neviete co mam robit aby sa mi vratila chut do jedla a aby co najrychlejsie zmizli tie vyrazky podkopava mi to moje sebavedomie a takto predca nemozem ist do spolocnosti
dakujem za vsetky rady...

RNG

Ono je to vlastne pod Calamine lotion,pod kalamine som v Slovencine nic nenasiel.
Inac aj niektore kortikosteroidy mozu v tomto pomoct alebo 1/2 az 1 % hydrokortizonovy krem, co sa bezne pouziva na pruritus(vysyp)
Pravdepodobne pomoze aj aloe vera gel

RNG

Mig-400 je ibuprofen a v dost zriedkavych pripadoch(nastastie) vyvolava silne kozne reakcie, ktore sa prejavuju vyrazkami, vysyp po celom tele, dokonca pluzgierami
www.webmd.com
Pi hodne tekutin, pripadne pouzi protokol dr Berksona na odmorenie pecene, ktora filtruje vsetky vacsie molekuly, ktore neprepadnu cez "sitko" ladvin do mocu.
Na odmorenie pomoze brat aj absorbenty, najma mikrovlakniny(psylium, pektiny, arabinogalaktany) ktore do seba vsiaknu zamorenu zlc a vynesu von z tela. Zlc inac sa do znacnej miery spolu aj s toxinami v nej reabsorbuje.
Na vyrazky pomaha striekanie koloidnou striebornou vodou proti infekciam a kalaminovy roztok proti svrbeniu