Praca v Dansku?

lioness_01

soffa, nezávidím nikomu... prečo si niektorí ľudia spájajú nezáujem zo závisťou ?

ja jej doprajem, len som ju chcela varovať

lionesssssss

sweater, čo ja viem, ja rada v lete aj oddychujem, nepotrebujem mať spomienky na leto také že som sa rýpala v blate celé leto... pre mňa je 2 000 € asi malá motivácia :D

bibi123

jaja22-ja sa nepriklanam k tomu, ze otroka (clovek si musi preskakt aj tymi nizkymi poziciami, aby sa raz mohol vypracovat a byt uspesnym clovekom, ktory vie, co je pokora), ale praca na farmach je velmi narocna.. Kamarati boli vo Svajciarsku na jahodach a bolo to len plazenie sa v blate, boli plateni od debniciek, Rusi, co chodili pred nimi kmasali len velke a oni isli po prebratych krickoch a hladali male jahodky, maju dodnes chronicke bolesti chrbta a ine zdravotne problemy... Takze 2x meraj a potom sa rozhoduj!!! Vela stastia:O)))

sweater

lioness, akoze zoderes sa tam jako kon ale za 2 mesiace si doneses kludne 2000-3000 eur, mi povedz kde to zarobis v tejto zubozenej krajine a este brigadne ( kradeze sa nerataju)

lost

maju sice 49%dan, ale maju zarovn 490% vyssi hruby plat ako na svk :D

dani su jedni z najbohatsich ludi na svete... (najvyssie platy) a isto sa tam nemaju zle :)