Smrdi mi hlava

Príspevok v téme: Smrdi mi hlava
Dasena

Ahojte, mam taky problem...cca pred troma dnami som si dala na vlasy sampon palette na 24 umyti.Intenzivnu cervenu. Uz ho pouzivam roky, aj teraz sa mi zdalo vsetko v poriadku, nesmrdel nic..No a v ten den mi zacali pachnut vlasy ako smradlave ponozky so spaleninou alebo ako to nazvat.Zacalo to pachnut ale az neskor a dnes som si umyla vlasy a hrozne vela mi ich vypadlo.Uz aj tak ich mam malo a velmi jemne :( a ked mi trochu zvlhnu, hned to citit.Spravila som si zihlavovo octovu vodu a tou to splachla. No ved uvidim, len chcem vediet, ci sa to stalo aj vam.Na sampone ked som ho vytiahla z kosa, bol datum 2010, pritom som ho kupovala tento tyzden :(Neviem ci je to datum spotreby alebo vyroby, z tej krabicky to fakt tazko vycitat...Takze stalo sa vam to niekedy??? A ten datum, ak mate niekto doma palette kde je datum spotreby???A bolo to vlastne tym, ze bola stara??? Ach jo...

Dasena

Juuj, sak si ich farbim co najmenej az ked mam tak 3,4 cm z kazdej strany vyrastene...akurat ze ked sa pohnem tak za mnou smrad jak ponozky :((( prve co som rano, hned som si vonala nohy :)