B4 color remover

mimi155

AJ ja práve rozmýšlam, či ho kúpiť. Mám stredne hnede vlasy, ale uz skoro všetky farby mi chytaju velmi tmavo, aj teraz mam po svetlo hnedej garnier tmavo hnede vlasy. CHcela by som ju stiahnut a dosiahnut peknu svetlu :-)

User_37597

samponom.ale ak si si ho este nekupila tak ho ani nekupuj.su to zbytocne vyhodene peniaze.o tyzden mas spat svoju farbu co si mala pred pouzitim.

labkaaa3

ja som ho tiež skušala ale mam nejake tmavo hnedo cervene vlasy... a chcem zmenit farbu na bielu blond ale najprv chcem dostat svoju .... snad sa mit o podari a cchem sa opytat....zmyva sa to samponom ci sa to len oplachne vodou??

P.e.t.k.a

Ahojte tak,ja som vyskúšala už všetky odtiene od najsvetlejšej blond,po najtmavšiu čiernu,ktorej som sa zbavila sťahovaním u kaderníčky cca pred 2 rokmi,chcela som mahagonovú hnedú,tak som si ju kúpila a dala na hlavu,držala mi niekoľko mesiacov,ale začali mi z nej vypadávať vlásky,tak ako aj z čiernej,tak som si kúpila tento prípravok s tým,že sa konečne dopracujem k svojej pôvodnej farbe(teda aspoň farbe jej podobnej)-moja pôvodná je svetlá plavá.Ked som zmyla vlásky,tak boli ryšavé úplne svetlé ryšavé,kedže sa mi to veľmi páčilo a táto farba mi naozaj pristala,nenafarbila som si hlavu,ale prešiel týždeň a vlasy mám nas5 tmavé :/
Neviete,čo by mohlo byť príčinou ?
nespomínam si aby som spravila nejakú chybu pri použití tohto prípravku,šla som presne podľa návodu...

nicccol.1

Ahojte, pisem uz dost neskoro, ale predsa :) Vlasy si farbim uz asi pat rokov na vselijake odtiene hnedej a minuly mesiac sa mi podarilo chytit uplne ciernu..Nepacilo sa mi to uz vtedy, ale ked sa to nevymyvalo do tmavohnedej a zacali mi odrastat moje strednehnede, vyzeralo to hrozne. Tak som si precitala par reakcii na tento odfarbovac, dnes som ho skusila a som uplne spokojna :) Farba zisla, mam teraz stredne hnedu, taku ako je moja povodna, akurat sa leskne trochu do medena, ale to mi vobec nevadi ;)

suns

grrrrrrrrrrr
zase nic !!!
moja povodna farba sa objavila akurat od vyrastenych korienkov (cca od 1 cm po 3 cm vlasov) - aspon nieco ! a ostatne vlasy su stale tmave, trochu docervena..
teraz to vyzera otrasne.. pockam, kym to vyschne..
len nie som si ista, ci je dobry napad, dat na to tu blond farbu, je to najsvetlejsia blond z tej rady.. a bojim sa, ze tie tmave vlasy nechytia a vrch hlavy bude blond :/ grrrrrrrrrrrrrrrrr

suns

no babule, idem na to, kupila som si ten remover B4 silnejsi a farbu na vlasy L´oreal Blondissima, tak sa idem do toho pustit :p drzte palce, ozvem sa, ako to dopadlo :D
pa :)

suns

elke22 - nooo takto som to chcela spravit aj ja.. ale vies kde je problem? ja si to sama nedokazem spravit :D vlastne som zacala pred 2 tyzdnami s tym, ze to tak aj spravim: kupila som si L´oreal highlighter kit, normalne ciapka, 3 hodiny som si vytahovala z nej pramienky, potom som na to dala farbu ( malo to byt vraj blond ), bolo to treba nechat 40 minut, tak som to nechala 45, zdalo sa to byt svetle, avsak po zmyti to zostalo take oranzovo-bordovo-hnede.. take celkom pekne, akoby svetlo-medovo-hneda farba.. cize mi to zosvetlilo celkovo vlasy.. k tomu som si kupila i zosvetlovac, s tym, ze si spravim 1 melir a potom s tou istou ciapockou si spravim aj druhy, svetlejsi.. ale po tom prvom som bola sklamana..
vies, ono to vyzera strasne smiesne, uz som to tak raz spravila, asi pred rokom, dala som si spravit 2x blond melir, dost husty, ale stale, ked mi vlasy zacali odrastat, vyrastali mi uplne svetlucke a ostatok bol este dost tmavy.. takze ten melirovaci proces je strasne zdlhavy, preto to chcem asi vyriesit takto... ze to supnem naraz a uvidim... aj tak by som chcela zostat teraz blond, cize naco vlasy nicit neustalym zosvetlovanim dlhodobym, ci by radsej nebolo lepsie to spravit naraz.. som nedockava, aj to je pravda, kedze o mesiac letim domov a to uz by som chcela vyzerat normalne.. skusim poslat nejaku foto?
neviem, mozno ten moj vlas uz tak nasiakol tym tmavym pigmentom, ze bude treba asi fakt drasticky hodit na to ten zosvetlovac a potom nejaku peknu farbu..
cez youtube som uz videla asi miliardu videi :D
napriklad tato kocka mala cokoladove vlasy, dala si zosvetlovac, chytilo to na oranzovo, tak si na to dala blond farbu a vyzera to takto
www.youtube.com

tak neviem, co mam teda spravit.. dam si este par dni na rozmyslenie, potesim sa reakciam :) diky moc kocky :*

elke22

Počuj suns, ja som kedysi riešila niečo podobné.. Ja som to urobila tak, že som si to dala asi 2 krát premelírovať hustejším blond melírom, ono Ti to po čase viditeľne zosvetlí akoby všetky vlasy, no a potom keď už boli viac menej blond som si ich nafarbila šampónom v odtieni mojich prirodzených vlasov, teda ten šampón som si dávala každý mesiac spolu 6 mesiacov. Potom som si prestala dávať čokoľvek farebné, prešiel rok a rozdiel vo farbe trošičku je, ale len minimálny, vlastne to vidím len ja :-)