mam ho pozvat na rande ja?

ta3

Milli, Ty vies, ze Ti fandim, tak len smelo do toho, drzim palce, a teraz neries, ci by si Ta potom vazil, ked o Teba nemusel bojovat, teraz je podstatne, aby si nabrala odvahu ho niekam pozvat, pozri, nemas co stratit, ale ziskat mozes velmi vela, tak sa nadychni, povedz si, uz je konecne cas zistit, ake mam sance, ak prijme pozvanie, mozete postupit dalej, ak odmietne, aj tak pojdete dalej, iba s tym rozdielom, ze kazdy inou cestou, aj negativny vysledok bude vlastne pozitivny tym, ze prestanes snivat o niekom, u koho nemas ziadnu sancu. Milli, cas je vzacny, netreba nim mrhat, ja na svoj vek mam urcite atypicke myslenie a spravanie, ja by som mu to povedala takto zmosta-doprosta: nemozem si pomoct, ale v poslednej dobe sa mi velmi popacujes, chcela by som Ta lepsie spoznat, nevenoval by si mi niekedy chvilku zo svojho volna? Ja som prezila uz kadeco, takze pre mna by nebola ziadna tragedia, keby ma odmietol a aj Ty to v takom pripade urcite prezijes, nezabudaj Milli, ze svet patri odvaznym

este poznamka ku tomu, co tu niekto napisal, ze dietatu z homosexualneho vztahu by sa deti v skole posmievali, s velkou pravdepodobnostou ano, ale oni sa posmievaju aj detom, ktore maju otca alkoholika, kriminalnika alebo matku slapku, tieto deti tym velmi trpia co z nich robi outsiderov, takze nevidim v tom nejaky velky rozdiel

milli11

Viem, ze ho bavi futbal, ale len Europska liga, ale to vsak nemam peniaze, kupit listky na Euroligu. Ked nic nezistim, co ho este bavi, asi na to pojdem priamo.

sansara

milli, tak keď sa takto stretávate, skús tú poslednú možnosť, čo som uviedla a to, že ho pozvi niekde, čo vieš, že ho bude baviť (ak nevieš čo ho baví, čo sa mu páči, skús to zistiť a vsadiť na istotu) a po skončení (koncertu, predstavenia, atd) môžete si ísť ešte niekam sadnúť, či sa prejsť...ono to už potom aj samé pôjde))

sansara

milli - tu by som zrejme bola opatrnejšia, lebo práca je práca))))) a ak ho fakt dobre nepoznáš a nevieš, či sa z neho nevykľuje dáke "hoviedko" a potom by si ho ešte mala stretať deň čo deň a možno by z toho urobil aj výpravný román pre kolegov, tak by šla na to zrejme miernou obklukou)))))
Skôr by využila na to obedňajšie prestávky (ísť spoločne na obed), prípadne ak niekam chodievate po práci si sadnúť tak poď v tej skupinke partii kde bude aj on, či ak mávate nejaké spoločné posedenia stretnutia, tak tam by som to riešila tiež tak, že by sa snažila byť mu čo najbližšie, dať proste šancu príležitosti a z toho by sa už dalo pochopiť, či ten záujem je obojstranný alebo len jednostranný, čiže len Tvoj..
Ak spoločne komunikujete (a isto verím, že nie len o práci), tak aj tam sa dá cez rozhovor a akože "srandu náražky" pochopiť a zistiť, čo a ako, či máš vôbec šancu a či sa nesnažíš zbytočne..
Alebo ak máš nejakú vhodnú príležitosť (pozvanie na svadbu, či ples, zábavu atd), tak ho kľudne pozvi, či by tam s Tebou nešiel ako Tvoj sprievod
Alebo si zožeň na niečo lístky čo vieš, že ho baví, je jeho srdcovka a pozvi ho tam so sebou s tým, že si dostala 2 lístky a keďže nechceš, aby prepadli, nevyužili sa a nemáš tam s kým ísť, tak či nemá záujem tam ísť s Tebou..
Atd atd...proste fantázii sa medze nekladú)))

rofl

no presne to sa ho spytaj. teda skor ci by si nesiel niekam sadnut. milli vy ste este doteraz neboli len tak sami dvaja? a je to kolega z oddelenia, teda travite denne v praci vela casu spolu, ci sa len stratavate niekde na chodbe?