Odstránenie kondylómov

Nelly156

Ja som ziadala mojho gynekologa nech mi to odstrani a on povedal ze to by ma museli v nemocnici uspat a ze sa to len koli 6 kondylomom neoplati.Divne ze? :-(
A ked mi to povedal,predpisal mi zas Wartec cream ktory mi absolutne nezabral.
Prosím vás a teda kolko by to stálo asi tak u koznej?Neviete?Alebo ten chirurg?Nemám predstavu vobec ci to stoji 10 alebo 100 eur alebo viac?Dakujem :-( Uz som z toho zufala lebo sa mi rozsiruju uz viac dovnutra.

delphia

pritom nie je to nic vynimocne. elektrokauter nie je povinnou technickou vybavou gynek. ambulancie. kupit si drahy pristroj len preto, aby sen tam vypalil nejaky kondylom nemusi byt pre neho rentabilne. robia to bezne chirurgovia a kozni lekari.

delphia

priznam sa, nepocula som este, ze by sa kondylomy odstranovali v narkoze. v lokalnej anestezii ano.

a preco ti to neodstrani gynekolog? lebo zrejme nema na to pristroj- elektrokauter, ktorym ich vypaluju.

ide o virusove utvary. na potlacenie vyvolavatela treba posilnit imunitu. vyzivove doplnky na jej posilnenie vyhladaj v teme "otazky na RNG".

Nelly156

delphia su to kondylomy,doktor mi povedal ze on to v ambulacii nerobi :-( Ale divne ze?Zvacsa ked o tom citam tak baby povedia ze im to spravil aj gynekolog.
Odporucate aj nejaku inu liecbu?Lebo myslim si ze da sa to aj nejak inak tie kondylomy vyliecit a nie takto v nemocnicnych priestoroch pod anesteziou. :-(
Wartec cream nezabral.

Nelly156

Robil ti to gynekolog?A preco mna chcel ten moj poslat normalne do nemocnice ze tam mi to vyrezu a budem aj hospitalizovana lebo to bude pod narkozou:-(((

angie2011

mne to robil gynekolog a bolo to vramci vysetrenia - neplatila som nic. A bolestive to je.. Mna to bolelo az tak na druhy, treti den co mi to natrel. Treba zatnut zuby a bude dobre. Drzim palce!!