Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

lioness_01

martina, ty sa musíš ešte veľa učiť...

kde som napísala, že to je vzorový model? je to tradičný, klasický model rodiny, ktorý nezmeníš ani ty, ani ja, ani nikto...

vzorového rodiča si predstavujem inak...

vzorový neznamená v tomto prípade klasický

euba

lioness, ona to vzorovi dala do "" a snad vies co znamenaju:)

odpovedz mi na jednu otazku pls: podla teba stastnejsie je dieta v detskom domove alebo u normalneho rodinne-zijúceho usporiadaneho zabezpeceneho homo-paru.

martina131

Nazvala som ich vzorovymi preto, lebo tak vyzera tvoj model:
vzorovy rodic rovna sa dospely muz plus dospela zena

lioness_01

panča, máš svoj vek, dve dospelé deti, a čo to zažité, tak verím, že prídeš na to aj sama z vlastných skúseností dvojnásobnej matky...

mimochodom, tí "vzoroví" rodičia o ktorých si písala, moc vzoroví teda neboli, tak neviem prečo ich žena tvojho rázu nazýva vzorovými...

panča

nepotrebujem sprchu, dakujem za tip

mam svoj vek, mam 2 dospele deti a videla som v zivote dost zla, ktore napachali ,,vlastni vzorovi rodicia,, , cize muz plus zena. Videla som dieta vo veku 2 rokov, co nevelo samo jest, sediet a ani chodit. Len vrcalo v postielke. Pretoze jeho vzorovi rodicia, cize zena plus muz cele noci chlastali a detom robili v noci den, aby ich pocas normalneho dna nebudili. Opakovane ho odkladali do nemocnice..to bol vrchol ich starostlivosti.

Tak isto viem, ze deti z domovov - aj napriek vsemoznemu usiliu opatrovatelov (stale iba tiet a ujov) nie su pripravene do zivota. Niektore ani nevedia, ze chlieb sa kupuje cely a az potom sa kraja.

No a o domovoch rodinneho typu, v ktorych budu vsetky deti happy sa v tomto state moze iba snivat. Ved vacsinu z nich nadejni susedia odsudia uz vopred, pretoze nechcu mat ako susedov domovakov.
Adopcny proces je velmi zdlhava vec a podla mna by jeho vysledkom malo byt stastie a zdravy vyvoj dietata. Nezavisle od toho, ci dieta pojde k hetero alebo homo paru. A za tym si stojim - ved je na hlavu postavene, aby dietatu, ktore nechcu alebo nemozu vychovavat vlastni rodicia (TOTO JE TEN NAJVACSI PROBLEM !), bola odoprena vychova v rodine, kde je on zaujem

lioness_01

panča - klasický model rodiny je dospelá žena + dospelý muž + dieťa/deti

daj si studenú sprchu, si strašne rozčúlená...

ja netvrdím, že z dieťaťa bude homosexuál ak ho budú vychovávať homosexuáli... ono to má inší dopad na dieťa, nie dopad na sexuálnu orientáciu

panča

asi som brutalne nechapava..trakze dieta v opatere statu, alebo dieta, ktore zije (to je priklad) v rodine asocialov, alkoholokov, nasilnikov, ozranov to ma vyhrate???????????????????

Co je klasicky model rodiny??? Rodina, ktora da dietatu to najdolezitejsie, co potrebuje - lasku a porozumenie, alebo rodina, ktora sa nevie o dieta postarat, takze skonci v ustave (bavime sa o adopcii, takze slov ustav je na mieste):::::::::::???????????????

A najlepsie je, ked sud vrati sexualne zneuzivane a tyrane dieta biologickym rodicom,pretoze to je TREFA

ja byt takym deckom, je mi jedno, ci mam dve mamy alebo dvoch tatov, hlavne, ze mi neublizuju. Hlavne sem nehadzte, ze to diete ovplyvni a bude homosexualne orientovane, pretoze to je blud. O SEXUALNEJ ORIENTACII SA ROZHODUJE ESTE POCAS EMBRYONALNEHO VYVOJA