Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

ververka

kym sa bude na homosexualov pozerat negativisticky, tak vsetko bude negativne a nepredstavitelne.
ale ja im prajem aspon tie vyhody z registracie a zakonne prava toho sa tykajuce.

lioness_01

inak, s tým nesúhlasím, že jeden pár = jedno šťastné dieťa (čo sa adopcie týka)... to že si ťa niekto adoptuje, nemusí automaticky znamenať, že ti to prinesie nejaké šťastie

lioness_01

ververka... ale dá sa to predstaviť... dá sa predstaviť, že by si nemala mamu ale druhého chlapa...

a ak sa to predstaviť nedá, tak prečo nútiť nejaké deti do toho čo si my sami predstaviť nevieme?

euba, nevyrieši, ale vyriešilo by sa to ak by sa robila osveta... kokos, už asi tretí krát to tu píšem...

euba

ani jedna hetero nepolodna dvojica to nevyriesi,ale kazdopadne adopciou dietata mu pomoze. Jeden par je minimalne jedno stastnejsie dieta a aj to je dost:)

ok,nazor vyjadreny, uz tu nebudem spamovat:)

ververka

ale to ako keby si povedala. ja by som si nikdy nevybrala cokoladvu zmrzlinu. jedine orechovu. a pritom si cokoladovu nikdy v zivote neochutnala.
nikto si nevie predstavit ze by bol vychovavany homo, pretoze jednoducho bol vychovavany hetero parom.