Libido-Už začal 4 rok čo ho nemám

Príspevok v téme: Libido-Už začal 4 rok čo ho nemám
pajtaska

moja otázka znie kedy sa mi vráti libido.som rok a 4 mesiace liečená na psychiatrii dg.somatizačná porucha , beriem COAXILa injekcie RISPERIDON ,. cí tim sa podstatne lepšie si myslím už som vonka z choroby len libido sa mi nevrátilo v apr íli sa začal 4 rok čo nemám lib ido predchádzala tažká choroba s tažkým pri behom na koniec som sa ocitla na psychiatrii.Asi kedy sa mi vráti libido možno an i tento rok až o rok či dokonca dva? nič a nikto ma nevzrušuje, necitim nijaké sexuálne v zrušenie

H2O

Trochu si myliš dojmy a pojmy :) zdraveho človeka to z teba nespravilo, len ti to umožnilo citiť sa zdravšie potlačenim symptomov, tieto diagnozy snaď vymyšľali sami pani z farmaceutickeho priemyslu, aby človek nepatral po pričinach a len umelo zvyšoval dostupnosť neurotrasmitterov v mozgu, nechapem ako možu taki ľudia vobec v noci spavať, ale tak nič nove som nenapisal ..

pajtaska

dakujem za rady aby som prestava s tažkou chémiou ale to nemožem u ropit nesmeime prestat lebo to zo mna urobilo zdravého človeka, vdaka týto veciam ktoré mi predpisala psychiatrička som opat človek.Musim tie veci brat ale chcem libido spat

RNG

Menujem niektore hormonalne:
Dong Quai, damiana, maca,yam , v davkach niekolko gramov.
Mozno ti to pomoze, ked si telo detoxifikujes a prestanes brat tazku chemiu.
Menovane definitivne vplyvaju na hormonalne hladiny priaznivo, dong quai je znamy v Cine ako povzbudiva forma "zenskeho zensena"

Genesis

to ze ti to pomohlo momentalne neznamena ze to bude pravda aj v inom case ... bohuzial o liekoch tohoto typu vies strasne malo ... celkovo si myslim ze si clovek co vie o psychiatrii a farmakologii strasne malo co vyplyva z tvojej viery ktoru mas k psychiatrom ... co sa tyka mna venoval som sa psychofarmakam cez 6 rokov takze co to o nich viem

co sa tyka tvojho libida ... tak odporucam hormonalny profil si dat spravit a dalej zdrava strava a trocha aerobnej aktivity ... ziadny liek na podporu libida neexistuje ... ak sa ti to neupravi samo zdravym zivotnym stylom alebo ak nahodou nenajdu nejaku odchylku na tvojom hormonalnom profile tak s tym jednoducho ty ani ziadny lekar nic nespravy

este to moze byt psychicke ale kedze si v liecbe u psychiatra tak s tym aj tak nic viac nespravis

pajtaska

ale už pred liečbou psychiatra som nemala libido takmer dva roky bola som v tažkom stave a nebrala som vtedy žiadne lieky a nemala som libido to svinstvo ako ty to voláš mi velômi pomohlo tie injekcie su skvelé pomohli ma dostat do stavu že viem fungovat,

očakávam odpoved radšej nejakého odborníka psychiatra

Genesis

pokial budes na psychoaktivnych latkach tak sa ti s obrovskou pravdepodobnostou ani nevrati ... osobne to co beries je svinstvo co ovplyvnuje mnohe procesy v organizme od metabolizmu az po pohlavne funkcie

taktiez to ale mohla zapricinit ta tazka choroba o ktorej neviem nic takze neviem posudit