Po sprchovani mi je strasne teplo/vlhko...

Príspevok v téme: Po sprchovani mi je strasne teplo/vlhko...
mjlr

Zdravim, mam taky zvlastny problem... vzdy po sprchovani, nezavisle na tom ci sa sprchujem teplou alebo studenou mi ostane strasne teplo, oblieva ma pot, mam pocit ze nemozem dychat, zda sa mi uplne "riedky" vzduch, totalne vlhko, musim ist vzdy dychat na balkon studeny vzduch z vonka, inac mam pocit ze sa priam dusim... a v kupelni ani nemozem byt, tam je tak hrozne vlhko az mi ostava mdlo :-D je to tou hroznou vlhkostou co vznikne po sprchovani? Byvam v byte, kupelna bez okna a vetrania atd...

lost

'hned ked vyjdem zo sprchy oblieva ma pot.."

tym myslis, ze to robi ta teplotna zmena, alebo ten pot uz mas v tej kupelni ?

a co v lete, ked je vonku po sprchovani 30C ? vtey je tiez lepsie vonku?

utrel si prach? :P

mjlr

Ano, stava sa mi to vlastne po kazdom sprchovani, hned ked vyjdem zo sprchy oblieva ma pot... otvorene dvere mam, bez toho by som tam asi odpadol :D Ked hned idem k otvorenemu balkonu tak je to lepsie, ale zas mi je strasna zima ked taky mokry sa postavim do prievanu... no co uz, niekedy to je lepsie niekedy horsie, asi to bude tou vlhkostou...

ahojky

toto má aj moja mamina...vlasy si v sprche ani nemože umyvať len v umyvadle postojačky...a už má niekedy aj fobiu, že sa ide sprchovať...dvere na kupelke musí mať otvorené, lebo má pocit, že sa zadusí, rozbuší sa jej srdce a je jej na odpadnutie..ale u lekára nebola, nevieme čo to može byť.

lost

A stava sa to aj po 1 minutovom sprchovani, ci po 5-10-15 minutovom?
A ked ihned po sprche (tj pod 10 sekund ako odides z kupelne) ides na balkon, nezacne takyto problem?
Mas moznost sa sprchovat s (polo)otvorenymi dverami ?