Hulim

leaaa

dusanko dobre taras ked aj nemas depresie mozes si ich hulenim vyrobit pretoze hulenim si umelo uvolnuje clovek latky v mozgu a ked si mozog zvykne na umele uvolnovanie latok hulenim tak potom bez hulenia si nebude vediet vyrobit sam

jajka001_

ze nehul, daj si predpisat AD :) kks jedny drogy za druhe. nehul, zacni ziť! kde mas nazbierat ten serotonin ked nic poriadne nerobis.

leaaa

ked ma clovek depresie vacsinou mu zvykne chybat dopamin a serotonin..hulenim si pomaha hladiny tychto latok uvolnovat pri huleni si ich uvolni a tieto latky ma hulenim dostatok preto je tam euforia lepsia nalada...takze si ich umelo uvolnuje a ked nehuli tak tychto latok ma nedostatol a preto ma depresiu a zase si ich potrebuje zvysit len hulenim ...ked chces byt aj bez hulenia stastny a bez depiek navstiv psychiatra nech ti da AD ktore ti pomozu zvysit tieto latky v mozgu ,ktore ti chybaju a uz potom nebudes musiet hulit--chod cim skor ,lebo sa mozes prehulit z depresie do psychozy

weed-dilema

ak by to bolo take skodlive, jak by to mohli doktori predpisovat pacientom, ved tam je tiez riziko, ze si na to zvyknu. neviem co si mam o tom myslet.

PAX

suhlasim s Dusankom, veverka milujem takych ludi ako si ty, ani nevieš čo je to skank a trepeš tu somariny, ak nemaš s tym skusenosti tak nerad, zaleži na človeku čo snim spravi gandža, či ho totalne zniči, alebo to ani nepociti, ja hulim raz za tyžden-dva, a vobec necitim aby ma to ničilo, žijem zdravo, športujem, nepijem, nefajčim cigarety, samozrejme huliť každodenne je už o inom, nejde tak ani o fyziku ako psychiku, najčastejšie su kratkodobe staty pamäte..