Nedokážem prestať plakať :(

Príspevok v téme: Nedokážem prestať plakať :(
Jana098

Ešte donedávna bolo všetko v pohode , mala som chlapca ,lúbili sme sa ale moja kamarátka ho nemala príliš v láske . S priatelom sme si dali menšiu pauzu , hoci sme sa stále lúbili... No ona zatial začala "podnikať" (prv mi to chcela urobiť naschval).. pomaly ale isto si ho namotávať (je aj krajsia)... A v piatok ? v PI idú na rande .. Bývali priatel ma ma stále rád ale chce už ju a vraj ju LUBI .. Tvárim sa akoby nic , ale vzdy ked som doma nic iné nerobím len placem .. Nic iné nedokážem , stále placem ... Viem že to vyzerá ako malý problém ale pre mna je to hlboký úder a to preto lebo ja ho este stále MILUJEM .. najviac ako sa dá.. Nedokážem sa postaviť na nohy pretože žiarlim a placem .. To dievca je naozaj KRASNE ,múdre , pred ním sa hrá na milú ale ja ju poznam lepsie a viem že je namyslená ..Co mám robiť ?? .. strasne ziarlim , bolí ma , že uz ma nelúbi a placem .. :(

Jana098

ja sa aj tak chovám , nic nevycítam , občas pôsobím smutne ale .. na viac sa nemôžem proste sa to nedá .. to je najväcsia bolesť akú som zazila ... tie city .. fú .. ja dalej nevladzem :( nic nedokázem :( proste sklamanie a plac

matussska

súhlasím s nathália08. Hlavne sa teraz v klude porozprávajte a keď chce odísť nech ide... Postupom času zistíš že ti za toto trápenie nestál

nathália08

tak sa pekne porozprávajte,a spýtaj sa ho,či chce rozchod.
A ak áno,tak nebuď ani urazená,ani nič podobné-odíď zo vztýčenou hlavou-on uvidí aká je,či je len krásna a namyslená-ak ťa ľúbi vráti sa sám.
Hlavne buď slušná,milá a nič mu nevyčítaj-zavolaj mu len tak ako sa má a tak podobne.

Jana098

Pauzu sme si dali len tak "so srandy" ..to nepochopís ... vies akoby sa z nás stali najlepsi kamarati , hoci sme sa stale lubili , no on sa zalúbil do nej lenze ja ho stale LUBIM .. velmi .. preto to tak bolí

matussska

podľa mňa by si mala pozbierať všetky sily a hlavne si to sním vydebatovať ako to medzi vami vlastne je. Či je nejaká šanca či ešte budete spolu alebo je to definitívny rozchod. Takto sa podľa mňa rozumný človek nespráva že si dáte pauzu a hneď uteká za druhou. Držím palce