acne cystica

jankaaaaaaaaa

nove hak existuju ale neobsahuju tolko hormonov ako diane, a kedze neobsahuju vela hormonov tak ani neliecia tak akne ako diane. diane je stara, ale preto je stale na trhu lebo dobre lieci akne a ochlpenie. nove hak su uz ovela setrnejsie, preto tolko hormonov neobsahuju.
su aj hak ktore zmiernuju akne alebo sa skor predpisuju po diane na udrzanie pleti, ktore zlepsila diane, ale nemaju taky efekt na plet ako diane

heyhey

:/ ja sa spolieham nato, ze uz existuju aj nove hak a nie len take stare ako diane 35, ktore by mi mohli pomoct.. uvidim, neviem..

jankaaaaaaaaa

tak ostatne hak ti velmi na plet nepomozu ak mas silnejsie akne. a ak si mavala migreny tak by si mala uzivat len ultranizkodavkovu hak a take hak akne neliecia

heyhey

z diane 35 som mala depresie, migreny a tiez problemy s cievami, zilami, atd...
ale uz ma to psychicky nici, nechcem uz zit s akne a vsetko mozne aj nemozne som vyskusala...

akne

no ako myslis, ale nehadz vsetkych do jedneho vreca. ja napr. by som si antiku nedala ani za nic. segra ma z nej totalne znicene zily a to ju gynekolog vobec neupozornil, ze je to skodlive na zily a cievy. kludne jej to predpisoval az skoncila u cievneho a ten to razom zrusil a vynadal jej.

akné

o liečbe akné si môžeš prečítať na stránke alternamedica. keď sa ti otvorí, musíš kliknúť na heslo akné. je to niekde hore v linku medzi chorobami.

heyhey

zdravo juuuj,
som zvedavaa, ake to je?
na slovensko mi to nechcu doviezt.. tak som sa zaregistrovala na e-bay a teraz mi prisiel kod, cize uz mozem nakupovat. ale kedze je to fakt drahe a ja uz nemam vieru, pockam este. idem si dat totiz predpisat hak a uvidim co ako.