chlapi a NEVERA

Príspevok v téme: chlapi a NEVERA
xiu xiu

chcem sa spýtať mužov, chlapov, chlapcov sa jednu vec. Prečo majú tendenciu striedať ženy /táto otázka je smerovaná hlavne tým ktorí to robia/, nechcem počuť že to máte tak v génoch a podobné kraviny.. chcem počuť normálnu odpoveď, čo vás k tomu vedie - zvedavosť, dosahovanie skúseností, alebo čo presne, prečo existujú chronickí sukničkári, čo presne ich k tomu vedie že nedokážu zostať s jednou ženou, prečo ich musia mať toľko... ďakujem za všetky solidne odpovede..

denisa

No mili chlapi, a co poviete na toto: Bola som s priatelom uz 4 roky. V posteli to uz bol stereotyp, on bol moj prvy a chcela som zazit nieco ine. Podviedla som ho. Lubila som ho, ale chcela som skusit nieco ine. Asi dva dni na to som zistila, ze aj on ma podvadza. Nahodou som ho stretla aj s dotycnou, asi to mali namierene do ich hniezdocka. prosil ma, tvrdil ze ma miluje a ze mu mam odpustit a ja som mu povedala, ze mu odpustam a ze aj ja som ho podviedla a bolo to presne toho isteho dovodu ako u neho. Ale toto nerozdychal a rozisli sme sa. On moze a ja nie? Ja som ho tiez lubila....ja som mu mala odpustit, tak preco on mne nie. A nehovorte mi, ze zeny spajaju sex s laskou, v tomto pripade mi o lasku naozaj neslo, len o sex.

xiu xiu

ženy to robia tiež, lenže nie až v takej miere ako muži a kvoli rovnakým dovodom. Keď žena podvedie, je to kvoli tomu že sa už vo vzťahu necíti spokojne, niečo jej chýba, prípadne muž ju začal tiež podvádzať a podobne. Máloktorá žena podvádza len pre telesnú rozkoš ak nie je nymfomanka, vždy je tam čosi viac. To sa však o mužoch povedať nedá, majú to ako vrcholový šport a ktorý ich bude mať viac je pred ostatnými samcami lepší a silnejší a bohužiaľ spoločnosť to niekedy tiež tak vníma. Len som chcela povedať, že je to hrozne nespravodlivé a nefér k ženám, vy chlapi si totiž neviete predstaviť ako nám tým ubližujete. Aj ja som mala šťastie na egoistického sukničkára, doteraz mi vŕta v hlave prečo to robil...

majda1

Mna stálel pobaví jedna vec: chlap pupkáč, nie práve idol žien, s nie práve naj erekciou ale trúfa si hodnotiť ženy, tá je dobrá , tú by som bral. Oni sa pozrú do zrkadla a vidia tam Kinga aj ke´d vyzerajú ako ....ale on pri TV s pivom v ruke a v nevábnej spodnej bielizni slintá nad Misskami. Nech sa pozrú na seba či by ich taká brala. Je ľahké povedať u chlapa je to iné. Iné ale v čom!!!! Som zvedavá ako by sa tvárili keby im ženy začali zahýbať, ako by to ospravedlnovali potom.

0015863

mam len 18 ale svoju priatelku by som nikdy nepodviedol. aj keby som ju nelubil.Radsej by som jej to nejako povedal ako by som ju podviedol.

mary33

ako chlapi striedaju zeny tak aj zeny striedaju chlapov teraz nemyslim prostitutky je to o tom ze sa stale hladame aby ste to pochopily tak teraz mate znamost a za chvilu nie tak musite si najst inu to je strach zo samoty ale chlapi tvrdia ze zeny kere striedaju su slapky ale ked muz strieda je to rovnake alebo, netreba vsetko hadzat do jedneho vreca tak asi tak

elektra

ahojte nechcem sa hadat ani nic podobne.To co chcem napisat bude o to blbsie ze som baba.Ale je to pravda.
xiu xiu:chalani mozu napisat tu istu temu a aj otazku pretoze niektore zeny su tiez take
Nemyslite si ze ja som taka.

goodgirl

pche! a co je na tom take tazke byt verny?a ak sa chcete odvolavat na prirodu tak chodte byvat do lesa!clovek je najinteligentnejsi tvor na tejto planete tak sa na ziadne pudy nevyhovarajte!tie sme davno stratili

lera

no moj zlaty s tymto pristupom sa len tazko prepracujes k nejakej normalnej holke,ak aj, tak to nevydrzi, alebo potom k takej slapke, co ta bude tiez podvadzat a potom si budete aspon fifty-fifty...

soona

nie si ani dost silný (robil som všetko čo bolo v mojich silách)ani trpezlivý(nervy mám len jedny) a ešte k tomu neverný - nečudujem sa jej