Stale sa hadame

Príspevok v téme: Stale sa hadame
angelinaj

Som s priatelom uz 4 roky mame dieta,no neustale sa hadame,lebo ja som velmi ziarliva a on sa na ulici pozera na baby ktore su ovela chudsie ako ja,ja potom placem a skonci to hadkou ze on lubi len mna a ze kazdi chlap sa pozrie na inu babu.Ale mne uplne pokleslo sebavedomie,citim sa tucna a skareda.Prosim poradte mi co mam robit?Dakujem.

lera

hlavne nerob sceny, lebo tym to len zhorsis a skor ho tym od seba odozenies...a snaz sa nieco so sebou robit, ak sa necitis dobre vo svojom tele

jojka

boli sme na dovolenke, kde boli takí istí ako vy, ale tá baba sa venovala dcérke tak, že pritiahla k nej aj nás a napokon aj jeho, okolo nej boli proste všetci, nedávala mu tromfy do rúk

fifi

hlavne sa snim prestan hadat kvoli tomu že sa pozrie na chudšie,lebo tym sa len zbytočne vyčerpavaš radšej tu energiu využi na nejaky šport

druha kleopatra

to je jasne ved si spomen ako mal kedysi oči len pre teba, už to skončilo,tým viac že si pri sebe, chudé baby su viac sexy, hádam to uznáš ale aj keby si bola chudá, jednoducho máš lovca, sorry.