Vyrastky v analnom otvore?

Príspevok v téme: Vyrastky v analnom otvore?
mimi.157

Po kupeli som si vsimla ze po rozvoreni analneho orvoru(nie v okololi ale vo vnutri)som si vsimla take zvlasne vyrasky z kazdej strany.
Neviem ci je to normalne alebo to je nejaky problem?
Je to trosku hlupe:-(
Ma to tam podla Vas byt?Alebo ako ma vyzerat analny otvor ked si ho roztvorite ?
Je mi to strasne hlupe :-(((Ale predsa len sme ludia.
Dakujem :-(

MiskaP

Dobry den,
objavila som tuto temu. Myslim, ze ma trapi to iste ako trapil kedysi Vas. Mozem sa spytat, ci Vam tie vyrastky na koniec zmyzli, alebo ci ste zistili, z coho boli?
Dakujem.

sJozef

Hemoroidy (alebo akekolvek vyrastky tam dole nech ich nazves akokolvek) su sposobene vylucovanymi jedmi, obvykle tazkymi kovmi. Najcastejsie koli amalgamom v zuboch. Zdrojom vylucovanych tazkych kovov moze byt olovo ulozene pocas zivota v kostiach ktore sa zacne vylucovat pocas tehotenstva alebo pri osteoporoze starych ludi. Alebo arzen z porobetonu vysypaneho zo zahradky, z ktorej sa pravidelne konzumuje zelenina. Zdrojov tazkych kvovo je viac. treba ofdstranit zdroj a zacat brat lieky proti tazkym kovom. Existuju aj ine jedy, obvykle zluceniny halogenov (NaF, PCB, bisfenol...) ktore sa pouzivaju v beznom zivote. Treba si dat pozor.

cubana

ahooj....nebudu to tzv. kondylomy?....urcite tu najdes temu kondylomy a skus pozrit fotky na nete a sama posudis najlepsie....drzim prsty aby to nebolo nic vazne....

elca

pravdepodobne je to "zlatá žila"-hemoroidy
bývajú nie len vonku,ale aj vnútri a časom sa vytlačia von.vznikajú po 23.veku.
Nič nepomáha len netlačiť pri stolici ,mať ju pravidelne bez zápchy,v najhoršom to operujú pri krvácani navšív rýchlo lekára.Ak je už vinku sú na to krémy a čipky

mimi.157

onn
Myslis ze to moze byt z toho?:-(((Tie vyrastky su take divne,velmi tazko by som ti ich opisala :-( Su take makksie a vacsie asi pol centimetra maju.Mala som pohlavny styk s priatelom a skusili sme uz asi stvrty krat analny sex.A vlasne hned po sexe som vosla do vane a vsimla som si to :-(
Myslite ze keby to poviem svojmu gynekologovy on mi to pozrie?Lebo zajtra k nemu idem :-(