Herbalife, ano ci nie?

Monika100098

Mila 2bodka,to ze Andrea zabudla dat jednu ciarku a miesto jedneho Y napisala I,to je trosku trufale ju obvinit z toho,ze neovlada materisky jazyk...Stava sa to pri rychlom pisani skoro kazdemu...ale podme teda k tebe...z akeho dovodu pises zamena Ti,Tebe,Tvoja s velkym pismenom v strede vety?Predsa nepises prianie k narodeninam ani pozvanku ani nic oficialne...vykotit ma ide z takychto \"mudrych\" drziek...\"Radost\" s tebou zit...

2bodka

Andrejkaa, hlavne Tvoja gramatika je excelentna, ako sa na Teba ma niekto obratit, ked neovladas ani len materinsky jazyk???

Andrejkaa

Akekolvek otazky ohladom Herbalife produktov mi mozte pisat na andrea.opavska@gmail.com
Rada na vsetko odpoviem.
Je pravda, ze zly distributori urobili Herbalife-u zle meno, ale dufam ze ja som jeden z tich dobrich ;)

Tany

bruško1 ... jednoznačne nie, je tu už viac skupín založených na túto tému... Začni papať 5-6x do dňa, pi minimálne 2-3l vody denne, papaj veľa zeleniny ovocia(len doobeda) bielkoviny.... obmedz sladkosti a mastné vyprážané veci na minimum... 3x do týždňa si zacvič... ušetríš peniaze na Herbalife.. keď schudneš kúpiš si za tie peniaze niečo pekné na seba. Držím palce :)