Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

akinku

Inak ako je to s melonom cervenym ja ho milujem niekto povie ze je to fajn na chudnutie iny zase ze je to katastrofa ze obsahuje vela cukru tak co si mam vybrat?Vie niekto?

akinku

Citakla som si akurat temu 13 dnovu tam baby schudli asi docela fajn ale ta dieta juj no neviem ja tiez by mi stacilo vecer sa nenapchavat ale zase ci by mi to pomohlo ja potrebujem dole aspo cca 16-18 kg hmmm co s tym
pojdem asi na liposukciu xi xi ale nie no ok tak zaciname no dnes som ale zase toho pojedla az az no vzdy si poviem ze od zajtra tak co skusim to teda od ZAJTRA?skusim teda viac krat nieco dat do seba a najma tie bielkoviny a vecer pred spanim uz nic aspon cca 2-3 hod.ako pojdem spat

bubu123

Silviklh: a kto tu hovorí niečo o dietach?? :O Ja hovorím o zdravom jední( vynechať sladkosti, lepší pitný režim, jesť pravidelne, ...) A na toto nie som malá :)

Akinku: ja mám problém vydržať to večer a hlavne rodičia kupujú veľa sladkostí, takže je ťažké povedať nie, ale od dnes to skúšam znovu :) Všetko je v hlave, treba sa len trénovať vôlu :)

akinku

Aj male deticky kt,trpia obezitov su na diete samozrejme na zdravej strave nie ze hladovka a nic ze jednu musli denne alebo jablko

akinku

Pridavam sa ale myslis ze nam to niako pomoze ja by som potrebovala na noc zavriet na zamok chladnicku alebo keby ma dali na mesiac niekam na samotku alebo niekam do centra kde by mi varili len zdrave jedla a nic viac by som nemohla zjest len tak asi by som vydrzala to sa neda ked musim doma vypekat super jedla piect kolaciky a nedajte si ty tiez asi zase ako dcera musi jest co ti doma navaria nie tak ako sa budeme tahat?Mas napad ja tiez vydrzim max tyzden a potom konecna :o(