Asi zosaliem

Príspevok v téme: Asi zosaliem
evelinka 189

ahojte...som na dne...doslava mi drasa srdce...znie to prehnane a teatralne, ale ked je clovek dvakrat odmietnuty od jedneho cloveka vzdy po nadeji a potvrdzovani ostatnych, ze nieco tam je z jeho strany, tak sa inak citit ani neda. co maaaam robit? nehovorte aby som sa vyplakala lebo sa zrutim ... uz som sa po prvom odmietnuti vyplakala a bolo potom lepsie, ale teraz nie nechcem plakat lebo to bude strasne boliet. nejake krasne myslienky by mi mozno pomohli...keby si dokazem uvedomit kolko stastia a lasky je na svete...lenze ja sa nedokazem na nic ine susutredit...dakujem za ochotu :)

sureves

mňa jedno dievča nepekne využívalo, tvárila sa akoby ma milovala, každý v našom okolí si už myslel že spolu chodíme. Tak som jej povedal čo k nej cítim...a vieš čo urobila? Že vraj ona so mnou nechce nič mať, že som len kamarát. Ešte nikdy som sa necítil taký ponížený a zneužitý. Bol som len bábka, s ktorou sa hrala keď nemala vedľa seba iného. A najhoršie je, že po tom všetkom svoj postoj nezmenila. Stále sa ku mne správala akoby sme boli pár a ja som si už začínal myslieť že predsa niečo chce. Lenže potom na samozrejme vždy odkopla keď už ma nepotrebovala a tak som sa nasral a pohádal som sa s ňou. A ona si teraz pekne užíva ďalej, kým ja som úplne sám. Nemám priateľov, ona bola pre mňa nádej, myslel som, že s ňou prežijem konečne normálne leto, lebo ináč v lete len zabíjam čas a utápam sa v sebaľútosti ale všetko to zmizlo, zase som posledný idiot...

pepa760

myslim si ze ma pravo byt nastvana a nestastna ked ju druhy clovek odmietne...ked mu veri a veri ze to moze byt krasne a jedine co od toho druheho dostane je facka..

karkulkaa

práve dnes som si stiahla knihu Tajomstvo príťažlivosti sŕdc...skús si ju prečítať a možno ti to pomôže v jeho zmýšľaní

whee_ee

No tak chlapec potom naozaj nevie, čo chce, ale buď rada, že to teda nezašlo ďalej, vždy má všetko svoje pozitíva... Radšej nech ťa odmietne hneď, ako keby ťa mal využiť na sex, nie?? Možno sa zľakol, ktovie, nikto mu do hlavy nevidí, to už vie len on sám....

evelinka 189

ono je problem v tom, ze sa ku mne choval akoby tam nieoc bolo...keby nie tak mam to uz davno za sebou...hladkal ma...spieval romanticku pesnicku, drzal ma okolo ramien a to sa nesmie ak nechces od toho druheho nic ... dovtedy sa ku mne takto nespraval a nemal ani zacat ked nic nie je z jeho strany...mala som slabu chvilku tak som tu napisala, ale uz ma to preslo. kaslem na neho a musim zit dalej, bude mi to trvat, ale co uz svet sa nezruti.

rony26

whee_ee, ziadna zaujatost, napisala si to presne tak ako to je

evelinka, na lasku treba dvoch...tvoje chcenie bohuzial nestaci...a co mas robit?zmier sa s tym, nauc sa to prijat, lebo je mozne, ze sa ti to este parkrat v zivote stane

whee_ee

Učím sa na skúšky, tak som taká všelijaká, a mám aj osobné problémy, tak sa vopred ospravedlňujem, ak som sa niekoho dotkla, nechcela som, asi som zaujatá momentálne .... :)

whee_ee

Na nič sa nehral, nevyužil ťa, a to, že ostatní mali nejaké mylné domnienky a ty si im verila, to je už len tvoj problém, nechcem byť krutá, ale je to tak....

jajka001_

whee ona to myslela tak ze namotava a potom ju posle do kelu .
no tazko posudit niekomu staci ze sa na neho usmejes a uz si vselico domysla.