Preco su chlapi posadnuti sexom?

Príspevok v téme: Preco su chlapi posadnuti sexom?
jolika

S mojim byvalym sme ostali dobri kamarati...Je to uz 3/4 roka co sme sa rozisli...Minule sme sa stretli po asi 4 mesiacoch boli sme von, potom ma prehovoril, aby sme isli k nemu, ze sa chce najest a tak...Kedze je normalne ist ku kamoske, tak a on je kamos, tak som isla...A slubil, mi ze nic robit nebude, ze ziaden sex..Ale len som si u neho sadla a zacal ma bozkavat a tak, a samozrejme, ze bol sex, aj ked som nic take nemala v plane...Potom sme isli zase von. Ked s nim pisem, hocikedy mi pise ze by ma pomiloval a tak...Mne je uz z toho zle...Som mu uz milion krat vravela, ze nemam zaujem....Inak je v pohode, vsetko si vravime, je mi aj oporou, proste inak sa sprava ako velmi dobra kamaratka, ale ked sme spolu, hned mysli len na jedno...Ja uz neviem, ci niekedy konecne dostane rozum...Kedze teraz na tom stretku po 3 mesiacoch bol ten sex, zase sa s nim dlho nemam v plane stretnut... Je mi ozaj neprijemne, ked musim byvalemu vraviet, aby sa o nic nepokusal a pod. a aj tak mi to je prd platne. Ja vazne nechapem, preco nemoze byt medzi zenou a muzom iba normalne kamaratsvo...Je podla vas mozne, ze dostane rozum a zacne byt normalny?A opakujem, rozhodne so mnou neostal kamarat kvoli sexu...Sme od seba cez 100km, a od rozchodu sa stretavame minimalne. Mne toto kamarastvo vyhovuje, ale chcela by som, aby sme sa stretli normalne, pokecali a tak, nic ine....

sabynka

JOLIKA
Tvoje slová: ....Asi je logicke, ze keby som mu nedala sex by nebol...Ale, ja som myslela, ze budeme mat kamaratsvo, ze normalne pokecame, a nie ze ma bude hocikedy objimat a bozkavat..

Tak je asi logické, že ak chcem byť s niekym kamarátka, tak sa s ním nevyspím, aj keby na mňa akokoľvek naliehal, hm?:-)

whee_ee

Lebo je to tvoj ex, preto ťa tak berie, veď je to prirodzené, podľa mňa... A od teba je naivné, že si myslíš, že po rozchode môžte byť kamaráti, ako keby nič medzi vami nebolo... Vieš, chlapi rozmýšľajú inak ako my, on sa možno s tebou kamaráti a myslí si, že je to medzi vami akýsi flirt, ešte k tomu, keď si mu dala, keď chcel...

jolika

Vy ste vsetci co tu radite bud na hlavu padli, alebo neviete citat...Ja sa nestazujem, ze bol sex, ale to, ze preco ma kamarat vidi ako sexualny objekt...Ja som s nim chcela normalne kamaratsvo, a nie ze sa bude po mne vrhat...A opakujem, ze je aj moj byvaly, urcite by som nemala sex s iba kamaratom...Ale normalnu radu, tu clovek ani cakat nemoze....Asi je logicke, ze keby som mu nedala sex by nebol...Ale, ja som myslela, ze budeme mat kamaratsvo, ze normalne pokecame, a nie ze ma bude hocikedy objimat a bozkavat..Ale skoda to dalej riesit...Ja sa s nim zase aspon 4 mesiace nestretnem, a cez net ma posexovat nemoze :D. A ked sa s nim niekedy mozno koncom roka stretnem, tak rozhodne uz k nemu domov nepojdem...A mozno mu uz aj tresnem, ked sa bude o nieco snazit.

nefinka

to je čo za hovadinu? keby si sa s ním vychrápať naozaj nechcela, tak ho stopneš..vychrápala si sa s ním a teraz sa divíš, že má furt také reči? a čo si čakala???že sa zrazu preorientuje na normálneho kamaráta???:D
hej, kamarátstvo medzi babou a chalanom existuje, lenže tí dvaja spolu nespia:))

Excell

Úplne mylné je tvrdenie že kamarátstvo medzi mužom a ženou neexistuje. Ale áno, existuje, by si sa divila, elsa.Za to že ty máš iné skúsenosti ešte neznamená že to tak musí byť.

sweater

si po sebe precitaj co si napisala, najskor sa zamysli nad sebou ci si sama normalna, a potom ci ten chalan. ked nechces sex naco si mu dala? nechapem..